Провадження № 2/742/204/20
Єдиний унікальний № 742/4011/19
04 червня 2020 року м.Прилуки
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі:
головуючої - судді Короткої А.О.,
при секретарі - Здоровець Т.М.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Національного антикорупційного порталу «Антикор», ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про захист честі, гідності та ділової репутації,-
18.12.2020 року ухвалою судді було відкрито провадження у справі за даним позовом та призначено підготовче засідання на 07.02.2020 року, яке повторно було відкладене до 04.06.2020 року.
У підготовче засідання, призначене на 10 год. 00 хв. 04.06.2020 року, сторони у справі не з'явилися, але від представника позивача ОСОБА_5 надійшло письмове клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача - ДП «Київський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (а.с.107), а представник позивача адвокат Ковригіна В.А., в свою чергу, надіслала письмове клопотання про проведення підготовчого засідання без участі сторони позивача (а.с.115).
Згідно з ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового засідання технічним засобом не здійснюється.
Тож, вивчивши надані суду документи, суд вважає за необхідне клопотання представника позивача ОСОБА_5 задовольнити та залучити до участі у даній справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача - Дочірнє Підприємство «Київський облавтодор» Відкритого Акціонерного Товариства «Державна Акціонерна Компанія «Автомобільні дороги України» (адреса: вул.Народного Ополчення, буд.11-А, Солом'янський район, м.Київ, 03151), у зв'язку з чим підготовче засідання відкласти.
На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст.197, 198, 223, 240, 247, 258-261, 353 ЦПК України, суд
Клопотання представника позивача адвоката Дзюби Вячеслава Григоровича - задовольнити.
Залучити до участі у даній справі Дочірнє Підприємство «Київський облавтодор» Відкритого Акціонерного Товариства «Державна Акціонерна Компанія «Автомобільні дороги України» (адреса: вул.Народного Ополчення, буд.11-А, Солом'янський район, м.Київ, 03151), в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача.
Відкласти підготовче судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Національного антикорупційного порталу «Антикор», ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - Дочірнє Підприємство «Київський облавтодор» Відкритого Акціонерного Товариства «Державна Акціонерна Компанія «Автомобільні дороги України», про захист честі, гідності та ділової репутації до 10 год. 00 хв. 28 серпня 2020 року.
Викликати у підготовче судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Про відкладене судове засідання повідомити відповідача ОСОБА_2 на офіційному веб-сайті судової влади України в мережі Інтернет pr.cn.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.О.Коротка