апеляційне провадження №22-ц/824/7953/2020
справа №757/44466/19-ц
04 червня 2020 року м.Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Поліщук Н.В.
суддів Соколової В.В., Андрієнко А.М.
розглянувши питання про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , поданою представником ОСОБА_2 , на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 06 листопада 2019 року у справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова установа "Європейська факторингова компанія розвитку" про заміну сторони виконавчого провадження щодо виконання рішення Печерського районного суду міста Києва від 16 квітня 2010 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк" до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
встановила:
В провадження Київського апеляційного суду знаходиться справа за заявою ТОВ "Фінансова установа "Європейська факторингова компанія розвитку" про заміну сторони виконавчого провадження щодо виконання рішення Печерського районного суду міста Києва від 16 квітня 2010 року у справі за позовом ПАТ "Дельта Банк" до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 06 листопада 2019 року.
Представником ОСОБА_1 - адвокатом Савкою Т.В. подано клопотання про участь у розгляді справи в режимі відеоконференції, яку просить забезпечити із Львівським апеляційним судом.
За змістом частин 5 та 7 статті 212 ЦПК України суд за клопотанням учасника справи може постановити ухвалу про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду.
Керуючись ст.212 ЦПК України, колегія суддів, -
Клопотання представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції - задовольнити.
Доручити Львівському апеляційному суду (79008, м.Львів, площа Соборна, 7) забезпечити проведення судового засідання у справі №757/44466/19-ц, що призначене на 18 червня 2020 року на 16 год. 30 хв., а також наступних судових засідань (у разі їх призначення), за участю ОСОБА_1 та ОСОБА_2 у режимі відеоконференції із Київським апеляційним судом (03110, м.Київ вул. Солом'янська, 2-А).
ОСОБА_1 та ОСОБА_2 завчасно з'явитися до Львівського апеляційного суду для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Суддя-доповідач Н.В. Поліщук
Судді А.М. Андрієнко
В.В.Соколова