Справа № 743/532/20
"02" червня 2020 р. м. Київ
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Ганечко О.М. та суддів Кузьменка В.В., Шурка О.І., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Громадянина Республіки Індія ОСОБА_1 на рішення Ріпкинського районного суду Чернігівської області від 29 квітня 2020 р. у справі за адміністративним позовом Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області до Громадянина Республіки Індія ОСОБА_1 про продовження строку затримання,
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені ст.ст. 306, 310 КАС України, для призначення справи до апеляційного розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 310 КАС України, колегія суддів -
Призначити справу за адміністративним позовом Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області до Громадянина Республіки Індія ОСОБА_1 про продовження строку затримання до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на "10" червня 2020 р. о 10:55 годин.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач Ганечко О.М.
Судді Кузьменко В.В.
Шурко О.І.