01 червня 2020 року Чернігів Справа № 620/1126/20
Чернігівський окружний адміністративний суду у складі головуючої судді Поліщук Л.О., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін у справі за наявними у ній матеріалами адміністративну справу за позовом Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛІМП-С» про стягнення податкового боргу,
Головне управління Державної податкової служби у Чернігівській області (далі по тексту - позивач, ГУ ДПС у Чернігівській області, контролюючий орган) звернулось до Чернігівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛІМП-С» (далі по тексту - відповідач, ТОВ «ОЛІМП-С»), в якому просить стягнути з розрахункових рахунків відповідача податковий борг з акцизного податку в сумі 96880 грн 97 коп. на бюджетний рахунок отримувача UA208999980333119344000025006, отримувач - Прилуцьке УК/м.Прилуки/14021900, код отримувача 37984681, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП).
В обґрунтування своїх вимог позивачем зазначено, що відповідач перебуває на обліку в ГУ ДПС у Чернігівській області (Прилуцьке управління, Прилуцька ДПІ)) за основним місцем обліку. У зв'язку з несвоєчасним виконанням відповідачем грошових зобов'язань з акцизного податку, позивачем нарахована пеня в загальній сумі 96880,97 грн, що включає: пеню в розмірі 96871,66 грн - за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань за податковим повідомленням-рішенням від 12.01.2018 № 00000071400 в сумі 599616,00 грн; пеню в розмірі 09,31 грн - за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань за податковим повідомленням-рішенням від 18.04.2019 №0001924002 в сумі 68 грн. Підстави та суми нарахованої пені підтверджується інтегрованою карткою платника податків, сформованою згідно наказу Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422 «Про затвердження Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Відповідачу була надіслана податкова вимога форми «Ю» від 09.04.2019 №7259 52 на суму 600513,68 грн рекомендованим листом з повідомленням про вручення, що передбачено приписами пунктом 58.3 статті 58, пунктом 42.2 статті 42 Податкового кодексу України, яка вручена представнику відповідача 19.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення. Таким чином, вважає, що відповідно до норм Податкового кодексу України відповідач зобов'язаний сплатити пеню за порушення строків сплати грошових зобов'язань з акцизного податку (а.с. 1-2).
Відповідач у відзиві зазначив, що з позовними вимогами не погоджується, оскільки з його боку відсутній факт несвоєчасного виконання грошових зобов'язань зі сплати акцизного податку так, як згідно чинного законодавства воно мало право на погашення податкового боргу з акцизного податку за рахунок суми бюджетного відшкодування з ПДВ, таке погашення відповідачем здійснено не було. З приводу зазначеного питання відповідна справа перебуває на розгляді в касаційній інстанції. Відповідно до податкового повідомлення-рішення ГУ ДПС у Чернігівській області від 12.01.2018 № 000000071400 ТОВ «Олімп-С» було притягнуто до адміністративної відповідальності. Тобто, в даному випадку грошовим зобов'язанням є штраф. Згідно пункту 3.8 наказу Державної податкової адміністрації України «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування та погашення пені» від 01.03.2001 № 77, пеня не нараховується: а) на пеню; б) на штрафи, що накладаються за адміністративні правопорушення. Контролюючим органом вимог про нарахування та сплату пені на адресу відповідача не направлялось, а заборгованість зі сплати штрафу виникла не з його вини. Вказане вище свідчить про порушення позивачем процедури, яка передує прийняттю вимоги про сплату боргу (недоїмки). В даному випадку, вважає за необхідне застосувати положення статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, згідно якої кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном (а.с. 28-30).
У відповіді на відзив позивач зазначив, що нормами Податкового кодексу України передбачено право на зарахування сум від'ємного значення з ПДВ лише на сплату грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з платежів, які повністю сплачуються виключно до Державного бюджету. Акцизний податок в силу припису 43-1 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України зараховується не повністю до Державного бюджету, а розподіляється в певних частинах між Державним бюджетом та місцевими бюджетами.
Інструкції про порядок нарахування та погашення пені, на яку посилається відповідач у відзиві, втратила чинність у частині нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби, у відповідності до пункту 2 наказу Державної податкової адміністрації «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби» від 11.06.2003 № 290. Станом на дату нарахування спірної пені правила її нарахування визначені Порядком ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінфіну від 07.04.2016 року № 422.
Відповідно до приписів пункту 59.5 статті 59 Податкового кодексу України у разі, якщо після направлення податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається. Відповідачу була надіслана податкова вимога форми «Ю» від 09.04.2019 року № 7259-52 на суму 600513,68 грн рекомендованим листом з повідомленням про вручення, яка вручена представнику відповідача 19.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (копія податкової вимоги та доказу її вручення платнику додані до позову). Оскільки за відповідачем безперервно рахувався податковий борг, що підтверджується наданими інтегрованими картками платника податків, податкова вимога на суму пені 96880,97 грн платнику не надсилалась, з огляду на приписи пункту 59.5 статті 59 Податкового кодексу України.
В судовій практиці Європейського Суду з прав людини неодноразово підкреслювалось, що перша та найважливіша вимога статті 1 Першого протоколу до Конвенції полягає в тому, що будь-яке втручання публічних органів у мирне володіння майном повинно бути законним, тобто здійснюватись на підставі закону (Рішення по справі «Щокін проти України» , Заяви № 23759/03 та № 37943/06; Рішення по справі ВАТ «Нефтяная компания ЮКОС» проти РФ, Заява №14092/04). Тому, вважає, що застосування ним норм Податкового кодексу слід вважати «законним втручанням» держави у мирне володіння майном особи для забезпечення сплати податків (а.с. 64-65).
Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 03.04.2020 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі № 620/1126/20. Ухвалено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників за наявними у справі матеріалами (а.с. 22-23).
Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 15.05.2020 продовжено процесуальний строк для подання відзиву та долучено його до справи (а.с. 80-81).
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
ТОВ «Олімп-С» (код ЄДРПОУ 32460749) 02.04.2003 зареєстроване в якості юридичної особи, що станом на 24.03.2020 підтверджується копією витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Про припинення державної реєстрації юридичної особи в зазначеному витягу відомості відсутні. Видами діяльності є 19.20 Виробництво продуктів нафтоперероблення; 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; 47.30 Роздрібна торгівля пальним; 49.41 Вантажний автомобільний транспорт; 68.20 Надання в оренду й в експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (а.с. 3-5).
Згідно довідки ГУ ДПС у Чернігівській області відповідач взятий на облік в Головному управлінні ДПС у Чернігівській області (Прилуцьке управління, Прилуцьке ДПІ (м. Прилуки)) 18.04.2003. Має відкриті рахунки в: Черніг. РУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Чернігів; АТ «РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», м. Київ; ФЧернігівському обласному АТ Ощад, м. Чернігів; Казначействі України (а.с. 6-8).
Згідно Довідки по запиту користувача станом на 06.03.2020 ГУ ДПС у Чернігівській області позивачу нарахована пеня в сумі 96880,97 грн з акцизного податку на пальне (а.с. 9). З розрахунку недоїмки станом на 27.12.2019 вбачається, що пеня нарахована з 29.03.2019 за податковим повідомленням-рішенням від 12.01.2018 № 0000071400 у сумі 96871,66 грн та з 03.05.2019 за податковим повідомленням-рішенням від 18.04.2019 № 0001924002 у сумі 09,31 грн (а.с. 10).
Згідно податкового повідомлення-рішення від 12.01.2018 № 0000071400 за порушення підпунктів 14.1.212 пункту 14.1 статті 14, підпункту 212.3.4 пункту 212.3 статті 212, на підставі підпункту 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 , пункту 117.3 статті 117 Податкового кодексу України до ТОВ «Олімп-С» застосовано штрафні (фінансові) санкції (штраф) у сумі 599616,00 грн. Також зазначено, що сума штрафних санкцій підлягає сплаті протягом десяти календарних днів, що настають за днем отримання цього податкового повідомлення рішення, а у разі проведення адміністративного або судового оскарження - протягом десяти календарних днів, що настають за днем узгодження. Зазначене податкове повідомлення-рішення відповідач отримав 10.02.2018, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 11).
Згідно податкового повідомлення-рішення від 18.04.2019 № 0001924002 вбачається, що позивачем встановлено порушення відповідачем строку сплати суми грошового зобов'язання з акцизного податку на пальне, визначеного підпунктом 57.3 статті 57 та на підставі статті 126 Податкового кодексу України за затримку на 307 календарних днів сплати грошового зобов'язання на суму 340,00 грн зобов'язано сплатити штраф у сумі 68,00 грн (а.с. 12). Також зазначено, що сума штрафу підлягає сплаті протягом десяти календарних днів, що настають за днем отримання цього податкового повідомлення рішення (у разі проведення адміністративного або судового оскарження - протягом десяти календарних днів, що настають за днем узгодження). Зазначене податкове повідомлення-рішення відповідач отримав 22.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 13).
Відповідно до корінця податкової вимоги форми «Ю» від 09.04.2019 № 7259-52 загальна сума податкового боргу станом на 08.04.2019 становить 600513,68, у тому числі: основний платіж - 897,68 грн; штраф - 599616,00 грн. Зазначена податкова вимога відповідачем була отримана 19.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 14).
Із роздруківок з офіційного веб сайту судової влади вбачається, що у провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду та Шостого апеляційного адміністративного суду перебувала на розгляді справі № 825/1095/18 за позовом ТОВ «Олімп-С» до Державної фіскальної служби України, Головного управління державної фіскальної служби у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення рішення (а.с. 50-52). Згідно рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.10.2018, в подальшому підтверджено постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.03.2019, у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Олімп-С» до Державної фіскальної служби України, Головного управління Державної фіскальної у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 12.01.2018 № 00000071400 - відмовлено (а.с. 90-95, 96-99).
Зазначене вище також підтверджується роздруківкою з офіційного веб сайту судової влади (а.с. 49).
Згідно платіжного доручення від 27.12.2019 № 196 ТОВ «Олімп-С» сплачено акцизний податок на пальне у сумі 599684,00 грн (а.с. 53).
Із Акту про результати камеральної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп-С» з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету за березень 2019 року від 20.05.2019 № 580/25-01-12-01/32460749 вбачається, що камеральною перевіркою встановлено порушення ТОВ «Олімп-С» вимог Податкового кодексу України в частині достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету за березень 2019 року, а саме: в порушення вимог абзацу б) пунктів 200.4, 200.7 статті 200 Податкового кодексу України, підприємством завищено суму бюджетного відшкодування за березень 2019 року на 599616,0 грн, а тому не має права на отримання бюджетного відшкодування ПДВ за березень 2019 року в сумі 599616,0 грн (а.с. 67-71). Зазначений Акт отримано позивачем 27.05.2019, що підтверджується Рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 72).
ГУ ДПС у Чернігівській області у відповідь на звернення відповідача від 19.04.2019 № 19/04-19 листом від 30.05.2019 № 7766/10/25-01-12-01-04 повідомило, що зарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з платежів, надходження яких розподіляються у пропорціях як до державного бюджету, так і до місцевих бюджетів, положеннями Кодексу не передбачено. Проте, ТОВ «Олімп-С» в порушення вимог абзацу б) пункту 200.4, пункту 200.7 статті 200 Кодексу, розділу III, розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, в додатку 4 до декларації з ПДВ зазначено для перерахування бюджетного відшкодування у рахунок сплати податкового боргу реквізити платежу, надходження яких розподіляються у пропорціях як до державного, так і до місцевого бюджетів. Враховуючи вищенаведене, у підприємства відсутнє право на перерахування бюджетного відшкодування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу акцизного податку з виробленого в Україні пального у розмірі 599616,00 грн (а.с. 73-74). Одержання відповідачем 31.05.2019 зазначеного листа підтверджується Рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 75).
Надаючи нормативно-правову оцінку обставинам справи, суд зазначає таке.
Статтею 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідач у відповідності до пункту 15.1 статті 15 Податкового кодексу України (далі по тексту - ПК України) є платником податку та згідно підпунктів 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 цього Кодексу зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно до підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Згідно підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 ПК України).
Контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, або зменшення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларовану до повернення з бюджету у зв'язку із використанням платником податку права на податкову знижку, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (підпункт 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 ПК України).
Відповідно до підпункту 20.1.19 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право: застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб'єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1 статті 14 України).
Відповідно до підпункту 14.1.162 пункту 14.1 статті 14 ПК України пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми грошових зобов'язань у встановлених цим Кодексом випадках та не сплачена у встановлені законодавством строки.
Отже, пеня нараховується на суму коштів, яку платник податків своєчасно не сплатив до відповідного бюджету як податок чи збір, та/або на суму штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства.
Згідно підпункту 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 ПК нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов'язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
Пунктом 129.4 статті 129 ПК України зазначено, що на суми грошового зобов'язання, визначеного підпункту 129.1.1 та 129.1.2 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, коли її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов'язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
Нарахування пені закінчується у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов'язань (підпункт 129.3.1 пункту 129.3 статті 129 ПК України).
Як вбачається з матеріалів справи відповідачу контролюючим органом було нараховано штрафні (фінансові) санкції (штраф) з акцизного податку у сумі 599616,00 грн та у сумі 68,00 грн згідно Податкових повідомлень-рішень від 12.01.2018 № 0000071400 та від 18.04.2019 № 0001924002 (а.с. 11, 12).
Відповідно до пункту 57.3 статті 57 ПК України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 робочих днів, наступних за днем такого узгодження.
Податкове повідомлення-рішення від 12.01.2018 № 0000071400 відповідач отримав 10.02.2018, а Податкове повідомлення-рішення від 18.04.2019 № 0001924002 - 22.04.2019, що підтверджується Рекомендованими повідомленнями про вручення відправлення АТ «Укрпошта» (а.с. 11, 13).
Суму боргу у розмірі 599684 відповідач сплатив 27.12.2019, що підтверджується платіжним дорученням від 27.12.2019 (а.с. 53).
Суд зазначає, що Податкове повідомлення-рішення від 12.01.2018 № 0000071400 відповідачем було оскаржено до суду. Згідно рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.10.2018, залишеного без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.03.2019, у справі № 825/1095/18 в задоволенні позовних вимог було відмовлено (а.с. 90-95, 96-99).
Контролюючим органом 09.04.2019 було сформовано та надіслано відповідачу податкову вимогу форми «Ю» № 7259-52, яку останній отримав 19.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 14)
Згідно підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України;
За таких обставин, суд приходить до висновку, що податковий борг (пеня) в загальному розмірі 96880,97 грн виник внаслідок несвоєчасної сплати відповідачем узгодженого податкового зобов'язання, а передбачені чинним законодавством заходи не призвели до погашення вказаного податкового боргу.
Таким чином, з урахуванням того, що податковий борг в загальному розмірі 96880,97 грн відповідачем у встановлені законодавством строки не сплачений, доказів погашення відповідачем зазначеної заборгованості станом на день розгляду цього спору не надано, суд вважає, що позовні вимоги ГУ ДПС у Чернігівській області є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, а також за відсутності витрат позивача суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір), відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, стягненню з відповідача не підлягають.
Керуючись статтями 139, 244-246, 262, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Позов Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛІМП-С» про стягнення податкового боргу задовольнити повністю.
Стягнути з розрахункових рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛІМП-С» податковий борг з акцизного податку в сумі 96880 грн 97 коп. на бюджетний рахунок отримувача UA208999980333119344000025006, отримувач - Прилуцьке УК/м.Прилуки/14021900, код отримувача 37984681, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП).
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції у строк, встановлений статтею 295, пунктом 3 розділу VI «Прикінцеві положення» Кодексу адміністративного судочинства України.
Позивач: Головне управління Державної податкової служби у Чернігівській області, вул. Реміснича, буд. 11, м. Чернігів, 14000, ЄДРПОУ: 43143966.
Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛІМП-С», вул. Миру, буд. 14, м. Прилуки, Прилуцький район, Чернігівська область, 17500, ЄДРПОУ: 32460749.
Повний текст рішення складено 01 червня 2020 року.
Суддя Л.О. Поліщук