Справа № 289/568/18
Номер провадження 1-в/289/38/20
29.05.2020 м. Радомишль
Радомишльський районний суд Житомирської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Радомишль подання Радомишльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області про звільнення від призначеного покарання з випробуванням
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Миколаїв Миколаївської обл., проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
засудженого вироком Радомишльського районного суду Житомирської області від 17.05.2018 за ч. 2 ст. 289 КК України, -
ОСОБА_3 засуджено вироком Радомишльського районного суду Житомирської області від 17.05.2018 за ч. 2 ст. 289 КК України до п'яти років позбавлення волі без конфіскації майна, з застосуванням ст.ст. 75, 76 КК України із встановленням іспитового строку - два роки.
В судове засідання учасники процесу, будучи належним чином повідомленими про дату, час та місце розгляду справи, не з'явились, направили заяви про розгляд подання без їх участі, клопотання підтримують та просять задовольнити.
Враховуючи викладені обставини, а також факт введення карантинних заходів з метою мінімізації ризиків розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, суд вважає за можливе провести розгляд справи за відсутності учасників процесу.
Відповідно до ст. 107 КПК України, враховуючи відсутність учасників кримінального провадження, фіксування судового засідання за допомогою технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали особової справи, суд встановив, що засуджений ОСОБА_3 перебуває на обліку в Радомишльському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області з 19.06.2018; за місцем проживання надано формальну характеристику, до кримінальної відповідальності протягом іспитового строку не притягувався; ухвалою суду від 13.03.2020 у справі № 289/568/18 відмовлено у задоволення подання органу пробації щодо скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно ОСОБА_3 ; обов'язки, покладені за ст.76 КК України, виконав.
Враховуючи викладене, суд вважає, що засуджений довів своє виправлення та може бути звільнений від призначеного покарання з випробуванням після закінчення встановленого вироком суду іспитового строку.
Керуючись ч. 1 ст. 78 КК України, п. 9 ч. 1 ст. 537, ст. 539 КПК України, суд, -
Подання Радомишльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області про звільнення від покарання засудженого ОСОБА_3 у зв'язку із закінченням іспитового строку - задовольнити.
Звільнити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Миколаїв Миколаївської обл., від покарання, призначеного вироком Радомишльського районного суду Житомирської області від 17.05.2018 за ч. 2 ст. 289 КК України після закінчення іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом семи днів з дня її проголошення, шляхом подання апеляційної скарги через Радомишльський районний суд Житомирської області.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Суддя ОСОБА_1