Ухвала від 01.06.2020 по справі 554/4660/20

Дата документу 01.06.2020 Справа № 554/4660/20

Справа №554/4660/2020

Провадження №1-кс/554/7509/2020

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 червня 2020 року м.Полтава

Слідчий суддя Октябрського районного суду м.Полтави ОСОБА_1 розглянувши клопотання старшого слідчого Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_2 про арешт майна за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020170040001293 від 27 травня 2020 року, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України ,-

ВСТАНОВИВ:

В провадження слідчого судді надійшло клопотання старшого слідчого ПВП ГУНП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_2 про арешт майна, погоджене прокурором Полтавської місцевої прокуратури ОСОБА_3 В якому прохали: задовольнити клопотання і винести ухвалу про накладення арешту на вилучене 27.05.2020 майно, а саме: флеш накопичувач синього кольору 8 Гб, мобільний телефон чорного кольору з чохлом золотавого кольору з зображенням голови лева, відео реєстратор «GAZER S520» чорного кольору, дрібнокаліберну гвинтівку ТОЗ 78-01 калібру 5,6 мм. серія № НОМЕР_1 , контрольний змив, прозорий зіп-пакет з 8-ю патронами калібру 5,6 мм., 1 стріляну гільзу (з гвинтівки), магазин з 3-ма патронами калібру 5,6 мм., записна книжка, передсмертна записка, два змиви з правої та лівої руки трупа ОСОБА_4 .

Відповідно до ч.2 ст.171 КПК України у клопотанні слідчого, прокурора про арешт майна повинно бути зазначено: підстави і мету відповідно до положень статті 170 цього Кодексу та відповідне обґрунтування необхідності арешту майна; перелік і види майна, що належить арештувати; документи, які підтверджують право власності на майно, що належить арештувати, або конкретні факти і докази, що свідчать про володіння, користування чи розпорядження підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, третіми особами таким майном; розмір шкоди, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, у разі подання клопотання відповідно до частини шостої статті 170 цього Кодексу. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими слідчий, прокурор обґрунтовує доводи клопотання.

Відповідно до ч.5 ст.171 КПК України, клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Відповідно до ч.3 ст.172 КПК України, слідчий суддя, суд, встановивши, що клопотання про арешт майна подано без додержання вимог статті 171 цього Кодексу, повертає його прокурору, цивільному позивачу та встановлює строк в сімдесят дві години або з урахуванням думки слідчого, прокурора чи цивільного позивача менший строк для усунення недоліків, про що постановляє ухвалу. У такому разі тимчасово вилучене в особи майно підлягає негайному поверненню після спливу встановленого суддею строку, а у разі звернення в межах встановленого суддею строку з клопотанням після усунення недоліків - після розгляду клопотання та відмови в його задоволенні.

Дослідивши матеріали, приходжу до висновку про повернення клопотання. Оскільки, в порушення вимог ст.171 КПК України, в клопотанні: не зазначено вид накладення арешту на майно, адреси власника майна (номеру телефону), де вилучене майно буде зберігатися. Крім того додані до матеріалів клопотання документи не завірені належним чином.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.170-172 КПК України ,-

УХВАЛИВ:

Старшому слідчому Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_2 надати строк для усунення недоліків клопотання про арешт майна за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12020170040001293 від 27 травня 2020 року, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України протягом 72 (сімдесяти двох) години з дня отримання ухвали.

Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресоюhttp://court.gov.ua/sud1622/з зазначенням індивідуального номеру провадження.

Ухвала набирає чинності з моменту її підписання суддею 01 червня 2020 року.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
89547085
Наступний документ
89547087
Інформація про рішення:
№ рішення: 89547086
№ справи: 554/4660/20
Дата рішення: 01.06.2020
Дата публікації: 07.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; арешт майна