Ухвала від 29.04.2020 по справі 161/3827/20

Справа № 161/3827/20

Провадження № 2/161/1904/20

УХВАЛА

29 квітня 2020 року місто Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі :

головуючого - судді Черняка В.В.,

за участю секретаря судового засідання Новаковської В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Державний нотаріус Луцької районної державної нотаріальної контори Волинської області Бегеза Оксана Петрівна, про визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся з позовом до ОСОБА_2 , Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Державний нотаріус Луцької районної державної нотаріальної контори Волинської області Бегеза Оксана Петрівна, про визнання права власності на спадкове майно.

В судовому засіданні постало питання про витребування у державного нотаріуса Луцької районної державної нотаріальної контори Волинської області Бегези Оксани Петрівни матеріалів спадкової справи ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Суд приходить до висновку, що інформація з спадкової справи має значення для вирішення даної справи, тобто є доказом в розумінні ст. 76 ЦПК України.

Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Зобов'язати державного нотаріуса Луцької районної державної нотаріальної контори Волинської області Бегезу Оксану Петрівну, у строк до 20.05.2020 року, надати Луцькому міськрайонному суду Волинської області належним чином завірену копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Роз'яснити, що відповідно до ч.ч. 7 - 9 ст. 84 ЦПК України особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Черняк В.В.

Попередній документ
89546960
Наступний документ
89546962
Інформація про рішення:
№ рішення: 89546961
№ справи: 161/3827/20
Дата рішення: 29.04.2020
Дата публікації: 03.06.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Луцький міськрайонний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (10.03.2020)
Дата надходження: 10.03.2020
Предмет позову: визнання права власності на спадкове майно
Розклад засідань:
29.04.2020 10:15 Луцький міськрайонний суд Волинської області
26.05.2020 10:45 Луцький міськрайонний суд Волинської області