Ухвала від 22.05.2020 по справі 753/7770/20

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/7770/20

провадження № 2/753/5783/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"22" травня 2020 р. Дарницький районний суд м. Києва в складі судді Лужецької О.Р., розглянувши заяву адвоката Соловйова Д.І., який діє в інтересах ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Платинум Фінанс», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Куба Юлія Володимирівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Пімахова Діна Вікторівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Платинум Фінанс», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Куба Юлія Володимирівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Пімахова Діна Вікторівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Разом з позовною заявою представник позивача подав до суду заяву про забезпечення позову, в якій він просить суд зобов'язати приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Пімахову Діну Вікторівну зупинити стягнення у виконавчому провадженні №61164013 з примусового виконання виконавчого напису №1945, виданого 01.10.2019 р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кубою Юлією Володимирівною, оскільки невжиття таких заходів, на думку позивача може унеможливити реальне виконання рішення суду.

Відповідно до ч.1 ст. 153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи.

Дослідивши заяву та додані до неї документи, суд прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст.149 ЦПК України, суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.

Забезпечення позову допускається як до пред'явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Згідно з п.4 Постанови Пленуму Верховного Суду України №9 від 22 грудня 2006 року "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову" (розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Відповідно до п.6 ч. 1 ст. 150 ЦПК України, позов забезпечується: зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви предметом позову є визнання виконавчого напису №1945, вчиненого 01.10.2019 р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кубою Юлією Володимирівною таким, що не підлягає виконанню.

З огляду на викладені обставини, суд погоджується з доводами заяви позивача про забезпечення позову про те, що невжиття таких заходів може істотно ускладнити виконання рішення суду.

З урахуванням встановлених обставин, предмету спору і змісту заявлених вимог, характеру взаємовідносин сторін по справі, суд, зважаючи на те, що в разі задоволення позовних вимог, виконання такого рішення буде ускладненим або неможливим, вважає необхідним задовольнити заяву про забезпечення позову та в порядку забезпечення позову зобов'язати приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Пімахову Діну Вікторівну зупинити стягнення у виконавчому провадженні №61164013 з примусового виконання виконавчого напису №1945, виданого 01.10.2019 р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кубою Юлією Володимирівною.

На підставі вище наведеного та керуючись ст. ст.149-153 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву адвоката Соловйова Д.І., який діє в інтересах ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Платинум Фінанс», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Куба Юлія Володимирівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Пімахова Діна Вікторівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню- задовольнити.

Зобов'язати приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Пімахову Діну Вікторівну (адреса: м. Київ, вул. Кірпи Георгія, 2-А, оф.511) зупинити стягнення у виконавчому провадженні №61164013 з примусового виконання виконавчого напису №1945, виданого 01.10.2019 р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кубою Юлією Володимирівною.

Позивач: ОСОБА_1 , відомості про дату народження відсутні, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідач: товариство з обмеженою відповідальністю «Платинум Фінанс», код ЄДРПОУ 43133848, місцезнаходження: м. Київ, вул. Л. Руденко, 6-А, оф. 525.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Оскарження даної ухвали не перешкоджає подальшому розгляду справи.

Строк пред'явлення ухвали суду до виконання 3 (три) роки.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного судучерез Дарницький районний суд м. Києва протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга на ухвали суду подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

СУДДЯ О.Р. ЛУЖЕЦЬКА

Попередній документ
89468184
Наступний документ
89468186
Інформація про рішення:
№ рішення: 89468185
№ справи: 753/7770/20
Дата рішення: 22.05.2020
Дата публікації: 29.05.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дарницький районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про спонукання виконати або припинити певні дії
Розклад засідань:
15.07.2020 14:00 Дарницький районний суд міста Києва
27.10.2020 14:00 Дарницький районний суд міста Києва