Ухвала від 27.05.2020 по справі 300/1638/19

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення судового збору

27 травня 2020 рокуЛьвівСправа № 300/1638/19 пров. № А/857/2949/20

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Носа С. П.

суддів -Кухтея Р. В.

Шевчук С. М.

розглянувши клопотання Галицької митниці Держмитслужби про повернення судового збору у справі № 300/1638/19 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Івано-Франківської митниці ДФС України про визнання протиправними і скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів та рішення про коригування митної вартості товарів,

ВСТАНОВИВ:

06 квітня 2020 року Восьмим апеляційним адміністративним судом постановлено ухвалу про відмову у відкриті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Галицької митниці Держмитслужби на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 року у справі № 300/1638/19 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Івано-Франківської митниці ДФС України про визнання протиправними і скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів та рішення про коригування митної вартості товарів.

30 квітня 2020 року на адресу Восьмого апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання Галицької митниці Держмитслужби про повернення судового збору за подання апеляційної скарги на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 року у справі № 300/1638/19.

Згідно з платіжним дорученням від 05 лютого 2020 року № 195, Галицькою митницею Держмитслужби при поданні апеляційної скарги сплачено судовий збір у розмірі 2305 грн 20 коп.

Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначені Законом України «Про судовий збір».

Статтею 7 Закону України «Про судовий збір» передбачено підстави повернення судового збору, перелік яких є вичерпним.

Відповідно до частини 1 статті 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі.

Враховуючи те, що ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2020 року відмовлено у відкритті провадження у справі, колегія суддів вважає за необхідне задовольнити клопотання про повернення судового збору за подання апеляційної скарги, а сплачений судовий збір - повернути особі, яка його сплатила.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір", статтями 241, 243, 321 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Клопотання Галицької митниці Держмитслужби про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Галицькій митниці Держмитслужби (код ЄДРПОУ 433348711) зі спеціального фонду Державного бюджету України судовий збір в розмірі 2305 (дві тисячі триста пять) грн 20 коп. за подання апеляційної скарги на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 року у справі № 300/1638/19, який сплачено згідно з платіжним дорученням від 05 лютого 2020 року № 195 на розрахунковий рахунок УК у Галицькому районі м.Львова; код отримувача за ЄДРПОУ - 38007573; банк отримувача - Казначейство України (ЕАП); МФО - 899998; рахунок отримувача - UA218999980313161206081013004; код класифікації доходів бюджету - 22030101.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач С. П. Нос

судді Р. В. Кухтей

С. М. Шевчук

Попередній документ
89459301
Наступний документ
89459303
Інформація про рішення:
№ рішення: 89459302
№ справи: 300/1638/19
Дата рішення: 27.05.2020
Дата публікації: 28.05.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо; визначення митної вартості товару
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (25.05.2020)
Дата надходження: 25.05.2020
Предмет позову: визнання протиправними і скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів та рішення про коригування митної вартості товарів
Учасники справи:
головуючий суддя:
НОС СТЕПАН ПЕТРОВИЧ
суддя-доповідач:
НОС СТЕПАН ПЕТРОВИЧ
відповідач (боржник):
Івано-Франківська митниця ДФС України
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Галицька митниця Держмитслужби
позивач (заявник):
Заткальницький Віктор Богданович
представник позивача:
Німак Микола Ярославович
суддя-учасник колегії:
КУХТЕЙ РУСЛАН ВІТАЛІЙОВИЧ
ШЕВЧУК СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА