Ухвала від 25.05.2020 по справі 826/7780/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

про заміну сторони виконавчого провадження

25 травня 2020 року м. Київ № 826/7780/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Каракашьяна С.К., розглянувши заяву представника Головного управління Пенсійного фонду України м. Києві про заміну сторони виконавчого провадження по адміністративній справі

за позовомУправління Пенсійного фонду України у Святошинському районі міста Києва

доДНВП «Дельта»

простягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.06.2013 у справі №826/7780/13-а позов Управління Пенсійного фонду України у Святошинському районі міста Києва задоволено.

На виконання постанови від 14.06.2013 Окружним адміністративним судом міста Києва виданий 22.07.2013 виконавчий лист у справі №826/7780/13-а.

Разом з тим, через відділ документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярію) Окружного адміністративного суду міста Києва від представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві надійшла заява заміну сторони виконавчого провадження.

Згідно частини першої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Відповідно до частини другої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Частиною четвертою статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.

Постановою Кабінету Міністрів України № 1055 від 16.12.2015 управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва реорганізовано шляхом злиття у Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

У подальшому Постановою Кабінету Міністрів України № 203 від 29.03.2017 Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві реорганізоване шляхом злиття у Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

27 квітня 2018 року було створено нову юридичну особу - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві (ЄДРПОУ 42098368), яке є правонаступником всіх прав і обов'язків Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві та Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Отже, з огляду на те, що заявнику було передано всі права та обов'язки попереднього стягувача, суд приходить до висновку про необхідність заміни сторони у виконавчому листі.

Керуючись ст. 379 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

Замінити стягувача згідно виконавчого листа, виданого 22.07.2013 Окружним адміністративним судом м. Києва у справі №826/7780/13-а з Управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва (03148, м. Київ, вул. Корольова, 5-А, код ЄДРПОУ 22869431) на Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві (04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16, ЄДРПОУ код 42098368).

Ухвала набирає законної сили відповідно до частини першої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до частини третьої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України ухвалу суду за результатами вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження може бути оскаржено в порядку, встановленому цим Кодексом.

Суддя Каракашьян С.К.

Попередній документ
89458653
Наступний документ
89458655
Інформація про рішення:
№ рішення: 89458654
№ справи: 826/7780/13-а
Дата рішення: 25.05.2020
Дата публікації: 29.05.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Окружний адміністративний суд міста Києва
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (18.05.2020)
Дата надходження: 18.05.2020
Предмет позову: стягнення заборгованості у розмірі 5 736,40 грн