Постанова від 19.05.2020 по справі 160/8080/19

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 травня 2020 року м. Дніпросправа № 160/8080/19

Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого - судді Чабаненко С.В.,

суддів: Чумака С.Ю., Юрко І.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Дніпрі апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2019 року у справі №160/8080/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАУБЕР ХОЛДІНГС Україна" до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗАУБЕР ХОЛДІНГС Україна” (звернулось з позовом до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Дніпропетровській області в особі Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, в якому просило:

- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №1248730/35682355 від 08.08.2019 року Головного управління ДФС у Дніпропетровській області;

- зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну №50 від 30.07.2019 р. в Єдиному реєстрі податкових накладних подану Товариством з обмеженою відповідальністю “ЗАУБЕР ХОЛДІНГС Україна”.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2019 року адміністративний позов задоволено. Визнано протиправним та скасовано рішення Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №1248730/35682355 від 08.08.2019 року Головного управління ДФС у Дніпропетровській області. Зобов'язано Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну №50 від 30.07.2019 р. в Єдиному реєстрі податкових накладних подану Товариством з обмеженою відповідальністю “ЗАУБЕР ХОЛДІНГС Україна”.

Не погоджуючись з постановою суду першої інстанції, ДФС України подало апеляційну скаргу, в якій просить оскаржуване рішення скасувати та ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог.

Розгляд справи призначено у відкритому судовому засіданні на 12:40 12.03.2020 року, проте у зв'язку з відсутністю інформації щодо належного повідомлення учасників справи, розгляд призначено на 14:40 31.03.2020 року.

31.03.2020 року задоволено клопотання заявника апеляційної скарги про відкладення розгляду справи на іншу дату, у зв'язку з карантинними заходами, запровадженими на території України та відкладено розгляд справи на 10-40 19.05.2020 року.

Станом на час розгляду справи 19.05.2020 року о 10-40 до суду будь-яких жодних клопотань від учасників справи не надходило, а тому враховуючи належне повідомлення учасників справи про дату, час та місце апеляційного розгляду, приписи ч. 2 ст.313 КАС України, колегія суддів дійшла висновку про можливість розгляду справи в порядку письмового провадження за наявними в матеріалах справи доказами у відповідності до приписів ст. 311 КАС України.

Перевіривши підстави для апеляційного перегляду, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, з огляду на наступне.

Як встановлено судом першої інстнації та підтверджено письмовими доказами, наявними в матеріалах справи, TOB “ Заубер Холдингс Україна ” зареєстроване як юридична особа 29.01.2008 року в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, номер запису: 1 224 102 0000 041151, за юридичною адресою: 49000, м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, б. 160.

Між позивачем (продавець) та ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» (покупець) укладено Договір №2907-19 купівлі-продажу від 29.07.2019 р., відповідно до п.п. 1.1 якого, продавець зобов'язується передати у власність покупця вугільну фракцію дрібнодисперсну у строки, асортименті, кількості, якості і за цінами, погодженими сторонами у додатках (специфікаціях) до цього договору, а покупець зобов'язується прийняти товар та сплатити за нього грошові кошти в порядку і строки, встановлені цим договором та додатками до нього. Додатки до цього Договору є його невід'ємною частиною. Згідно п. 3.4 Договору оплата за поставлений товар здійснюється в порядку та в строки вказані в Додатках до цього договору.

Так, 29.07.2019 року між сторонами підписано Додаток №1 до вказаного Договору, відповідно до якого погоджено Специфікацію, за умовами якої:

Найменування товару: Вугільна фракція дрібнодисперсна (ВДФ);

Кількість товару:4 000,00 тн.

Ціна товару: 230,04 грн./тн., в т.ч ПДВ-50 грн. вказана і погоджена на умовах ЕХW- склад продавця (м. Кам'янське) у відповідності з правилами «ІНКОТЕРМС» в редакції 2010 р.;

Умови поставки: Поставка товару, за договором, здійснюються на умовах EXW - склад Продавця (м. Кам'янське) у відповідності з правилами «ІНКОТЕРМС» в редакції 2010 р.;

Строк поставки: товар згідно з цією специфікацією, поставляється протягом серпня-вересня 2019 р.;

Дата поставки: датою поставки товару вважається дата підписаної сторонами видаткової накладної на товар;

Умови оплати: покупець здійснює 100% передоплату за товар протягом З (трьох) банківських днів з моменту виставлення рахунку за погоджену до поставки кількість товару.

На виконання умов Договору Позивачем надано покупцю рахунок-фактуру №СФ - 0000456 від 29.07.2019 р. на оплату товару у кількості 27300 тон, на загальну суму 6 280 092,00 грн.

В свою чергу Покупцем (ПАТ «Дніпропетровський трубний завод»), у відповідності до умов Договору №2907-19 купівлі-продажу від 29.07.2019 р. (протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту виставлення рахунку за погоджену до поставки кількість товару), перераховано позивачу попередню оплату, за погоджену Додатом№1 до Договору від 29.07.2019 р. поставки кількість товару, в сумі 6 006 546,00 грн. згідно:

платіжного доручення № 2605 від 30.07.19 р. на суму 1 450 000,00 грн., в т.ч. ПДВ 20%;

платіжного доручення № 2606 від 30.07.19 р. на суму 1 450 000,00 грн., в т.ч. ПДВ 20%;

платіжного доручення № 2607 від 30.07.19 р. на суму 1 450 000,00 грн., в т.ч. ПДВ 20%;

платіжного доручення № 2608 від 30.07.19 р. на суму 206 546,00грн., в т.ч. ПДВ 20%;

платіжного доручення № 2609 від 30.07.19 р. на суму 1 450 000,00 грн., в т.ч. ПДВ 20%.

ТОВ “Заубер Холдингс Україна” 31.07.2019 року подано до реєстрації податкову накладну від 30.07.2019 р. №50 на суму 5005455,00 грн. (ПДВ 1001091,00 грн.) оформлену на товар “вугільна фракція дрібнодісперсна (ВФД)” ПАТ “Дніпропетровський трубний завод” (ЄДРПОУ 05393122).

Згідно квитанції від 31.07.2019 р. “ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА”.В якості підстави зазначено, що реєстрація ПН/РК зупинена відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, ПН/РК відповідає вимогам пп.1.6 п.1 “Критеріїв ризиковості платника податку”. Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.

31.07.2019 року на виконання вимог контролюючого органу позивачем надано пояснення № 15 до яких додано копії документів на підтвердження господарських операцій, зокрема, копії договорів оренди, акти при йому-передач, додаткових угод, штатний розклад ТОВ «Заубер Холдингс Україна», оборотно-сальдова відомість по рахунку 104 «Основні засоби», свідоцтва про реєстрацію транспорту, договори оренди транспорту з додатками, договір купівлі-продажу шламу вуглевмісного з додатками та акти прийму-передачі до них, платіжні доручення, оборотно-сальдова відомість по рахунку 201, договір відповідального зберігання з додатковими угодами та акт прийму-передачі до нього, рахунки-фактури та довідку про надходження коштів відповідно до переліку визначеного п.14 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №117 від 21.02.2018 (далі - Порядок №117) (а.с.23-204, т.1).

За наслідками опрацювання вказаних документів ГУ ДФС у Дніпропетровській області прийнято рішення №1248730/35682355 від 08.08.2019 року про відмову в реєстрації податкової накладної №50 від 30.07.2019 р. з підстав ненадання платником податку копій документів, а саме: розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

Задовольняючи позов, суд першої інстанції дійшов висновку, що рішення Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №1248730/35682355 від 08.08.2019 року є протиправним та підлягає скасуванню.

Колегія суддів погоджується з таким висновком суду першої інстанції, з огляду на наступне.

Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (в редакції, чинної у спірний період) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Згідно пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 117 (далі - Постанова № 117), яка набрала чинності з 22.03.2018, затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації (далі - Порядок роботи комісій);

Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації (далі - Порядок розгляду скарг).

Згідно з пунктом 1 Порядку зупинення реєстрації цей Порядок визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Згідно з пунктом 1 Порядку зупинення реєстрації цей Порядок визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Так, у разі коли за результатами моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає критеріям ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється (пункт 6 Порядку зупинення реєстрації).

Відповідно до пункту 10 Порядку зупинення реєстрації критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку, визначає ДФС та надсилає на погодження Мінфіну в електронній формі через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Мінфін у дводенний строк погоджує або надсилає ДФС на доопрацювання визначені у цьому пункті критерії та перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.

Про визначені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку, ДФС інформує Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

ДФС оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті погоджені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.

На час виникнення та розвитку спірних у цій справі правовідносин критерії ризиковості здійснення операцій були визначені листом Державної фіскальної служби України №959/99-99-07-18 від 21 березня 2018 року за погодженням з Міністерством фінансів України від 22 березня 2018 року.

Колегія суддів зазначає, що пп. 1.6 п. 1 Критеріїв № 959 (лист ДФС від 21 березня 2018 року № 959/99-99-07-18 "Критерії ризиковості платника податку") містить у собі визначення різних обставин встановлення ризиковості платника податків: платник податків відповідає критеріям ризиковості, якщо: комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС можуть розглядати питання щодо встановлення ризиковості платника податків, а саме: - платник податку зареєстрований (перереєстрований) за адресою, що знаходиться на непідконтрольній території України (зона АТО, АР Крим); - дата реєстрації платником податку на додану вартість не перевищує трьох місяців з дати такої реєстрації; - платник податку - юридична особа, який не має відкритих рахунків у банківських установах, крім рахунків в органах державної казначейської служби України (крім бюджетних установ); - платник податку, посадова особа та/або засновник якого був посадовою особою та/або засновником суб'єкта господарювання, якого ліквідовано за процедурою банкрутства протягом останніх трьох років; - платником податку не подано контролюючому органу податкову звітність з податку на додану вартість за два останні звітні періоди всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та абзацу першого пункту 49.2 і пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України; - платником податку на прибуток не подано контролюючому органу фінансову звітність за останній звітний період всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та пункту 46.2 статті 46 ПК України; - наявна податкова інформація, що свідчить про наявність ознак здійснення ризикових операцій платником.

Головні управління ДФС в областях, м. Києві та Офіс великих платників податків ДФС постійно обраховують та проводять моніторинг показників, визначених у пунктах 1.1 - 1.6 цих Критеріїв. Якщо виявлено, що платник податків має ознаки ризиковості згідно з пунктом 1.6 цих Критеріїв, то такий платник податків виноситься на розгляд Комісії в той самий день і вноситься до переліку ризикових платників у день проведення засідання Комісії, на якому прийнято відповідне рішення.

У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації (пункт 12 Порядку зупинення реєстрації).

Згідно з пунктом 13 Порядку зупинення реєстрації у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються:

1) номер та дата складання податкової накладної/розрахунку коригування;

2) порядковий номер, номенклатура товарів/послуг продавця, код товару згідно з УКТЗЕД/послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, зазначені у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена;

3) критерій(ї) ризиковості платника податку та/або критерій(ї) ризиковості здійснення операцій, на підставі якого(их) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, із розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку;

4) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування ЄРПН.

Пунктом 14 Порядку зупинення реєстрації визначено, що перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, включає в себе:

договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;

договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;

первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;

документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Згідно з пунктом 15 Порядку зупинення реєстрації письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.

Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування складені на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних/розрахунках коригування відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з УКТЗЕД або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг).

Письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку (пункт 16 Порядку зупинення реєстрації).

Відповідно до пункту 18 Порядку письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 15 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів.

Комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС) (пункт 19 Порядку).

Відповідно до пункту 20 Порядку зупинення реєстрації зазначені комісії приймають рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Згідно з пунктом 21 Порядку підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування є:

ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено;

ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку;

надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.

Пунктом 22 Порядку зупинення реєстрації визначено, що рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН за формою згідно з додатком 2 підлягає реєстрації в окремому ЄРПН, реєстрація яких зупинена. Відповідне рішення набирає чинності після реєстрації його в такому реєстрі.

Згідно з пунктом 23 Порядку зупинення реєстрації комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 15 цього Порядку:

щодо платників податку, у яких обсяг постачання, зазначений в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в поточному місяці у ЄРПН, з урахуванням поданої податкової накладної/розрахунку коригування на реєстрацію в ЄРПН, менше 30 млн. гривень, приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яке реєструється в окремому ЄРПН, реєстрація яких зупинена, та надсилається платнику податку у порядку, встановленому статтею 42 Кодексу;

щодо платників податку, у яких обсяг постачання, зазначений в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в поточному місяці у ЄРПН, з урахуванням поданої податкової накладної/розрахунку коригування на реєстрацію в ЄРПН, більше 30 млн. гривень включно, приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яке попередньо реєструється в окремому ЄРПН, реєстрація яких зупинена, та надсилається до комісії центрального рівня.

Організаційні та процедурні засади діяльності комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації (далі - комісії контролюючих органів), а також права та обов'язки її членів визначає Порядок роботи комісій.

Пунктом 17 Порядку роботи комісій визначено, зокрема що: рішення комісії контролюючого органу приймається шляхом відкритого голосування; під час засідання секретарем комісії контролюючого органу ведеться протокол, в якому фіксуються прийняті рішення та надані доручення.

Відповідно до пункту 21 Порядку роботи комісій Комісія контролюючого органу перевіряє подані платником податку копії документів щодо їх достовірності шляхом звірки даних, які містяться в таких копіях документів, з даними, що надходять або можуть бути отримані з інших джерел інформації (реєстри, що ведуться державними органами, документи, зокрема електронні).

Згідно з пунктом 22 Порядку роботи комісій розгляд питання на засіданні комісії контролюючого органу включає такі етапи: доповідь секретаря комісії; доповідь члена комісії, співдоповідь (у разі потреби); внесення пропозицій членами комісії, їх обговорення; оголошення головою комісії рішення про припинення обговорення питання; голосування; оголошення головою комісії результатів голосування; оформлення протоколу, який підписується учасниками засідання.

Протокол засідання комісії контролюючого органу повинен містити перелік осіб, присутніх на засіданні, порядок денний засідання, питання, що розглядалися на засіданні, перелік осіб, які виступали під час засідання, результати голосування, прийняті такою комісією рішення (пункт 23 Порядку роботи комісій).

Пунктом 13 Порядку розгляду скарг визначено, що за результатами розгляду скарги комісія ДФС з питань розгляду скарг приймає одне з таких рішень:

задовольняє скаргу та скасовує рішення комісії контролюючого органу про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН;

залишає скаргу без задоволення та рішення комісії контролюючого органу про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН без змін;

залишає скаргу без розгляду.

Виходячи із системного аналізу вищенаведених норм права, колегія суддів вважає безпідставним зупинення реєстрації податкових накладних як передумови прийняття відповідного рішення Комісії, адже у квитанціях про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄРПН, відповідачем не вказано конкретного переліку документів. Податковим органом лише запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію, без уточнення їх переліку.

Разом з тим, з матеріалів справи вбачається, що позивачем надано до податкового органу первинні документи щодо наданих та отриманих послуг, які складені під час здійснення господарських операцій, в тому числі розрахункові документи, зоерема, платіжні доручення.

Колегія суддів вважає за необхідне окремо зазначити, що можливість надання платником податків вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної прямо залежить від чіткого визначення фіскальним органом конкретного виду критерію оцінки ступеня ризиків та його наявності.

Таким чином, колегія суддів дійшла висновку, що зважаючи на необґрунтованість підстав для зупинення реєстрації податкових накладних, виконання позивачем вимоги податкового органу щодо надання документів на підтвердження постачання товару, контролюючий орган не мав правових підстав для відмови позивачу у реєстрації податкових накладних.

Відповідачем, в свою чергу, не доведено надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Враховуючи викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірності прийнятого ним рішення, а отже позовні вимоги про скасування рішення №1248730/35682355 від 08.08.2019 є такими, що підлягають задоволенню.

Суд першої інстанції належним чином оцінив надані докази і на підставі встановленого, обґрунтовано задовольнив адміністративний позов. Доводи апеляційної скарги, з наведених вище підстав, висновків суду не спростовують.

Згідно ч. 1 ст. 316 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись ст.ст. 311, 315, 316, 321, 322, 327, 329 КАС України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України - залишити без змін.

Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2019 року у справі №160/8080/19 - залишити без задоволення.

Постанова Третього апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом тридцяти днів до Верховного Суду, відповідно до ст.ст. 328 - 329 КАС України.

Головуючий - суддя С.В. Чабаненко

суддя С.Ю. Чумак

суддя І.В. Юрко