Рішення від 14.05.2020 по справі 140/3739/19

ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 травня 2020 року ЛуцькСправа № 140/3739/19

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Сороки Ю.Ю.,

при секретарі судового засідання Савчук О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу,

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернувся з позовом до Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу №№157001, 137000, 136999, 157091 від 30.09.2019.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивач вважає притягнення його до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, відповідальність за яке передбачена абзацом 3 частини 1 статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" незаконним, не обґрунтованим та недоведеним, а постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №№157001, 137000, 136999, 157091 від 30.09.2019 року такими, що підлягають скасуванню.

Вказує, що акти проведення перевірок були складені відповідачем заочно, без зупинки транспортного засобу. Крім того, останнім не було дотримано вимог Порядку та Інструкції №254 під час розгляду актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт, в частині належного повідомлення позивача про час та дату розгляду матеріалів перевірки, чим позбавлено його можливості бути присутнім під час розгляду справи, подавати відповіді докази, висловлювати заперечення.

Зазначає, що акт перевірки №164994 від 06.09.2019 було дописано вже після його складання та підписання порушень, що є недопустимим і грубим порушенням вимог чинного законодавства.

Враховуючи вищевикладене, вважає, що у відповідача були відсутні підстави для застосування адміністративно-господарського штрафу, а оскаржувані постанови є протиправними та підлягають скасуванню, тому просить суд задовольнити позов.

Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 21.12.2019 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі та вирішено судовий розгляд справи проводити без проведення судового засідання та виклику сторін.

10.01.2020 від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, у якому позовні вимоги не визнав та просив відмовити у задоволенні позову з огляду на таке.

01.08.2019, 05.08.2019 та 06.09.2019 контролюючими особами Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, відповідно до направлень на перевірку №011760 від 26.07.2019, №011763 від 02.08.2019, №011775 від 30.08.2019, на 125-127 км автомобільної дороги Н-17 "Львів - Радехів - Луцьк" проводились рейдові перевірки транспортних засобів перевізників, що здійснюють внутрішні та міжнародні перевезення вантажів.

Під час вказаних перевірок, зокрема 01.08.2019, 05.08.2019 та 06.09.2019 зупинявся транспортний засіб марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , власником якого є ОСОБА_2 .

За результатами перевірки контролюючим особами складено акти проведення перевірок додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт №164673 від 01.08.2019, №№164791, 164684 від 05.08.2019, №164994 від 06.09.2019, у яких зазначено виявлені порушення, зокрема 01.08.2019 та 05.08.2019 водієм не надано посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, товарно-транспортні накладні на вантаж, щоденні реєстраційні листки режиму праці та відпочинку водія, протоколи перевірки технічного стан транспортного засобу.

06.09.2019 водієм транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , ОСОБА_1 , надано до перевірки посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, товарно-транспортну накладну на вантаж без номеру та дати. Водієм не надано тахокарту за 06.09.2019 та належним чином оформлену товарно-транспортну накладну.

Повідомленням від 11.09.2019 №49299/21/24-19 автомобільного перевізника - ФОП ОСОБА_1 запрошено на розгляд справ на 30.09.2019, проте позивач на розгляд справ не прибув, письмових пояснень чи будь-яких інших документів до матеріалів справ не долучив, у зв'язку із чим розгляд справ проведено без його участі.

За результатами розгляду справ про порушення в Управлінні Укртрансбезпеки у Волинській області було винесено постанови №№157001, 137000, 136999, 157091 від 30.09.2019 про застосування до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 адміністративно-господарського штрафу в розмірі 1 700 грн. за кожну.

Представник відповідача вважає, що вказані постанови відповідають нормам чинного законодавства та підлягають обов'язковому виконанню, а тому просив відмовити позивачу у задоволенні адміністративного позову в повному обсязі. (а.с.30-42)

Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 14.02.2020 судовий розгляд справи вирішено проводити за правилами загального позовного провадження. (а.с.80)

11.03.2020 позивачем подано до суду письмові докази, з посиланням на які звертає увагу суду на те, що роздруківка GPS-трекера транспортного засобу за 01.08.2019 вказує на те, що його транспортний засіб не міг фізично перебувати в місці перевірки 127 км а/д Н-22, оскільки рухався в сторону м. Луцька із Цумань, що підтверджує безпідставне складення акту №164673 від 01.08.2019 та, відповідно, винесення постанови №157001 від 30.09.2019 про застосування адміністративно-господарського штрафу. (а.с.99)

Ухвалою суду від 13.03.2020 закрито підготовче провадження та призначено справу до розгляду по суті на 11:00 03 квітня 2020 року.

За клопотанням представника відповідача розгляд справи відкладено 03.04.2020, 13.04.2020 та 27.07.2020 на 14.05.2020.

В судове засідання 14.05.2020 сторони не прибули, подали клопотання про розгляд справи за їх відсутності.

Дослідивши наявні в матеріалах справи письмові докази, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають до часткового задоволення, з огляду на наступне.

Судом встановлено, що 01.08.2019, 05.08.2019 та 06.09.2019 контролюючими особами Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, відповідно до направлень на перевірку №011760 від 26.07.2019, №011763 від 02.08.2019, №011775 від 30.08.2019, на 125-127 км автомобільної дороги Н-17 "Львів-Радехів-Луцьк" проводились рейдові перевірки транспортних засобів перевізників, що здійснюють внутрішні та міжнародні перевезення вантажів, зокрема, проводилися перевірки транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 .

Так, 01.08.2019 на 127 км автомобільної дороги Н-22 «Устилуг - Луцьк - Рівне», в порушення вимог ст.ст.48, 49 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 4 Порядку №422, під час проведення перевірки водій транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , не виконав законну вимогу інспектора щодо надання документів для перевірки дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт, зокрема, посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документу на вантаж, щоденних реєстраційних листків режимів праці та відпочинку водія, протокол перевірки технічного стану транспортного засобу.

В ході проведення рейдової перевірки, відповідно до наданої інформації Національною поліцією було встановлено, що власником транспортного засобу марки Volvo, номерний знак, НОМЕР_1 , є ОСОБА_2 , який зареєстрований за адресою АДРЕСА_1 .

За результатами перевірки складено акт №164673 від 01.08.2019 проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, яким зафіксовано порушення, відповідальність за які передбачена ст.60 Закону України "Про автомобільний транспорт", зокрема, не оформлені документи, перелік яких передбачено статтями 39 та 48 Закону.

05.08.2019 о 15 год. 10 хв. та о 17 год. 20 хв. на 127 км автомобільної дороги Н-22 «Устилуг - Луцьк - Рівне», під час проведення перевірки, в порушення вимог ст.ст.48, 49 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 4 Порядку №422, водій транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , не виконав законну вимогу інспектора щодо надання документів для перевірки дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт, зокрема, посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документу на вантаж, щоденних реєстраційних листків режимів праці та відпочинку водія, протокол перевірки технічного стану транспортного засобу.

В ході проведення рейдової перевірки, відповідно до наданої інформації Національною поліцією було встановлено, що власником транспортного засобу марки Volvo, номерний знак, НОМЕР_1 , є ОСОБА_2 , який зареєстрований за адресою АДРЕСА_1 .

За результатами перевірки складено акти №164791 та №164684 від 05.08.2019 проведення перевірок додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, яким зафіксовано порушення, відповідальність за які передбачена ст.60 Закону України "Про автомобільний транспорт", зокрема, не оформлені документи, перелік яких передбачено статтями 39 та 48 Закону.

06.09.2019, о 14 год. 45 хв. на 125 км автомобільної дороги Н-17 «Львів-Радехів-Луцьк» при проведенні перевірки водій транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , ОСОБА_1 , надав для перевірки посадовим особам Управління Укртрансбезпеки у Волинській області посвідчення водія відповідної категорії серії НОМЕР_2, виданого 07.02.2018р. ТСЦ 0741; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 серії НОМЕР_3 ; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу марки Benalu, номерний знак НОМЕР_4 серії НОМЕР_5 ; товарно-транспортну накладну без номеру та без дати.

Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , було встановлено, що транспортний засіб марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 належить ОСОБА_2 .

Згідно пред'явленої товарно-транспортної накладної без номеру та без дати, автомобільним перевізником виступив - ФОП ОСОБА_3 ; замовником - Центр ландшафту та озеленення; вантажовідправником - ТОВ «Агро»; вантажоодержувачем - Центр ландшафту та озеленення.

Під час перевірки були виявлені порушення, відповідальність за які передбачена ст.60 Закону, зокрема: надання послуг з перевезення вантажів без оформлення документів, перелік яких передбачено ст.48 Закону, а саме - без заповнених тахокарт за 06.09.2019 (день проведення перевірки) та за попередні 28 календарних дні, а також належним чином оформленої товарно-транспортної накладної.

За результатами перевірки складено акт №164994 від 06.09.2019 проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, яким зафіксовано порушення, відповідальність за які передбачена ст. 60 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме: не оформлені документи, перелік яких передбачено статтями 39 та 48 Закону, зокрема, відсутність товарно-транспортної накладної на вантаж; порушення режиму праці та відпочинку водієм 06.09.2019.

30.09.2019 в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Волинській області Є.С. Будолаком винесено постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №№157001, 137000, 136999, 157091, якими до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 , за допущені порушення законодавства про автомобільний транспорт, а саме: не оформлені документи, перелік яких передбачено статтями 39 та 48 Закону, відповідальність за яке передбачено абзацом 3 частини першої статті 60 вказаного Закону України "Про автомобільний транспорт", застосовано штраф на загальну суму 6 800, 00 грн. (4*1 700 грн.) (а.с.68-71)

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

Відповідно до вимог статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначає Закон України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 №2344-III (далі Закон №2344-ІІІ).

Закон №2344-ІІІ регулює відносини між автомобільними перевізниками, замовниками транспортних послуг, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносини з юридичними та фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які забезпечують діяльність автомобільного транспорту та безпеку перевезень.

Відповідно до частини 11 статті 6 Закону №2344-III державний контроль автомобільних перевізників здійснюється шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок.

За приписами частини 3 статті 6 Закону №2344-III центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері автомобільного транспорту, забезпечує: формування та реалізацію державної політики у сфері автомобільного транспорту; нормативно-правове регулювання; визначення пріоритетних напрямів розвитку автомобільного транспорту.

Пунктом 1 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 №103 (далі - Положення №103), визначено, що Державна служба України з безпеки на транспорті є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті та у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства).

Укртрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань, зокрема здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства на автомобільному, міському електричному, залізничному, морському та річковому транспорті, підготовку пропозицій щодо їх удосконалення, а також законодавства про судноплавство на суднах, у морських і річкових портах, територіальних та внутрішніх водах, на внутрішніх водних шляхах України, габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

Укртрансбезпека здійснює свої повноваження безпосередньо, через утворені в установленому порядку територіальні органи та Держспецтрансслужбу (пункт 8 Положення №103).

Згідно з пунктом 15 Порядку здійснення контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 №1567, під час проведення рейдової перевірки перевіряється, зокрема, наявність визначених статтями 39 і 48 Закону документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.

Відповідно до статті 34 Закону №2344-III автомобільний перевізник повинен: виконувати вимоги цього Закону та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів та/чи вантажів; утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 цього Закону; забезпечувати контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут; забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров'я водіїв; організувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання домедичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод; забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства; забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту; забезпечувати безпеку дорожнього руху; забезпечувати водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.

Статтею 48 Закону №2344-III встановлено, що автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення. Документами для здійснення внутрішніх перевезень вантажів є для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством.

Статтею 60 Закону №2344-III встановлено, що за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи, зокрема за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як свідчать матеріали справи, 01.08.2019, 05.08.2019 та 06.09.2019 посадовими особами управління Укртрансбезпеки у Волинській області проведені рейдові перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 .

Під час перевірок виявлено порушення, відповідальність за які передбачена статтею 60 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме: надання послуг з перевезення вантажів на договірних умовах без оформлення документів, перелік яких визначений статтею 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", зокрема: товарно-транспортна накладна або інший документ на вантаж та порушення режиму праці та відпочинку водієм транспортного засобу.

За результатами зазначених перевірок складено акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом №164673 від 01.08.2019, №№164791, 164684 від 05.08.2019, №164994 від 06.09.2019 та постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №№157001, 137000, 136999, 157091 від 30.09.2019.

У постановах про застосування адміністративно-господарського штрафу №№157001, 137000, 136999 від 30.09.2019 зазначено, що позивачем допущено порушення вимог статтей 39, 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме: надання послуг з перевезення вантажу без оформлення документів (посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документу на вантаж, щоденних реєстраційних листків режимів праці та відпочинку водія, протокол перевірки технічного стану транспортного засобу).

Однак, вказане спростовується наявними в матеріалах справи копією посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційними документами на транспортні засоби, договором про надання послуг з перевезення вантажу, полісами страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, протоколами перевірки технічного стану транспортного засобу, протоколом перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу, звітами GPS-трекера транспортного засобу за 12.07.2019, 01.08.2019 та 05.08.2019, товарно-транспортними накладними Серії БКВ №3234827 від 01.08.2019 та, Серії БКВ №3234832 від 05.08.2019, які оформлені у відповідності до вимог законодавства України (а.с.20-21, 99-122).

Ці обставини, на думку суду, спростовують висновки відповідача про те, що 01.08.2019 та 05.08.2019 ФОП ОСОБА_1 здійснював перевезення вантажу за відсутності документів, визначених статтями 39, 48 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Крім того, з даних звіту GPS-трекера транспортного засобу за 01.08.2019 вбачається, що транспортний засіб марки Volvo, номерний знак НОМЕР_1 , 01.08.2019 в період з 17 год. 00 хв. по 19 год. 27 хв. рухався трасою М-19 через с.Підгайці в сторону м.Луцьк, а відтак не міг перебувати о 18 год. 40 хв. на 127 км траси Н-22 та рухатися в сторону м. Луцька із смт. Цумань. (а.с.119)

У зв'язку із чим, суд вважає, що Управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області не доведено правомірність прийняття постанов №№157001, 137000, 136999 від 30.09.2019 про застосування адміністративно-господарського штрафу на загальну суму 5 100, 00 грн., а відтак останні підлягають скасуванню, як протиправні.

Водночас, актом перевірки №164994 від 06.09.2019, на підставі якого прийнята постанова про застосування адміністративно-господарського штрафу №157091 від 30.09.2019, виявлені порушення, відповідальність за які передбачена ст.60 Закону, зокрема: надання послуг з перевезення вантажів без оформлення документів, перелік яких передбачено ст.48 Закону, а саме - без заповнених тахокарт за 06.09.2019 (день проведення перевірки) та за попередні 28 календарних дні, а також належним чином оформленої товарно-транспортної накладної.

Доказів, які б спростовували дану обставину позивач суду не надав.

З долученої представником відповідача до матеріалів справи товарно-транспортної накладної без номеру та дати, яка надавалася позивачем під час перевірки, у якій автомобільним перевізником виступив - ФОП ОСОБА_3 ; замовником - Центр ландшафту та озеленення; вантажовідправником - ТОВ «Агро»; вантажоодержувачем - Центр ландшафту та озеленення, не можливо встановити коли саме здійснювалося перевезення вантажу, а відтак суд не може її вважати належним документом, що підтверджує перевезення позивачем вантажу саме 06.09.2019, з огляду на що, суд не бере її до уваги. (а.с.52)

З врахуванням вищевикладеного, суд дійшов висновку про правомірність винесеної Управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №157091 від 30.09.2019 в розмірі 1 700, 00 грн.

За вказаних обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку про часткове задоволення позовних вимог, шляхом визнання протиправними та скасування постанов Управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області №157001 від 30.09.2019, №137000 від 30.09.2019, №136999 від 30.09.2019 про застосування до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 адміністративно-господарського штрафу на загальну суму 5 100, 00 грн.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Згідно із частиною першою статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Відповідно до частини третьої статті 139 КАС України при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб'єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.

Враховуючи, що позовні вимоги про визнання протиправними та скасування постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу підлягають частковому задоволенню, тому на користь позивача необхідно стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Державної служби України з безпеки на транспорті судовий збір у сумі 576 гривень 30 копійок, відповідно до задоволеної частини позовних вимог.

Керуючись статтями 243, 245, 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Закону України "Про автомобільний транспорт", суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними та скасувати постанови Управління Укртрансбезпеки у Волинській області Державної служби України з безпеки на транспорті №157001 від 30.09.2019, №137000 від 30.09.2019, №136999 від 30.09.2019 про застосування адміністративно-господарського штрафу.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Стягнути на користь фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань Державної служби України з безпеки на транспорті судовий збір у сумі 576 (п'ятсот сімдесят шість) гривень 30 копійок.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення, з урахуванням п.3 розділу VI "Прикінцевих положень" КАС України.

Позивач: фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_6 , адреса: АДРЕСА_2 .

Відповідач: Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, адреса: 43020, м. Луцьк, вул. Зв'язківців, 1-Б.

Державна служба України з безпеки на транспорті, код ЄДРПОУ 39816845, адреса: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, буд. 14.

Суддя Ю.Ю. Сорока

Повний текст судового рішення складено 20.05.2020.