415/2112/20
2/415/922/20
19 травня 2020 року м. Лисичанськ
Лисичанський міський суд Луганської області у складі:
головуючого судді Калмикової Ю.О.,
за участю секретаря Кравченко О.В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області про стягнення недоотриманої спадщини у вигляді недоотриманої суми пенсії,, -
ОСОБА_1 звернувся до Лисичанського міського суду Луганської області із позовом до Управління пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області про стягнення недоотриманої спадщини у вигляді недоотриманої суми пенсії. Позов заявлено з підстав відмови відповідача виплати недоотриману пенсію, яка увійшла до спадщини за законом. Позивач просить суд стягнути з Управління пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області на його користь грошові кошти, набути ним в порядку спадкування за законом, недоотриманої пенсії, у зв'язку із смертю ОСОБА_2 у розмірі 73331,95 р. та судові витрати.
Позивач та відповідач до суду не з'явилися, про причину неявки суд не повідомили. Таким чином, встановивши, що врегулювання спору до судового розгляду справи не можливо, суд вважає за необхідне призначити справу до розгляду.
Керуючись ст.ст. 200, 259-261 ЦПК України,
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області про стягнення недоотриманої спадщини у вигляді недоотриманої суми пенсії.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 03 липня 2020 року о 14 годині 30 хвилин у приміщенні Лисичанського міського суду із викликом учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
СУДДЯ Ю.О. КАЛМИКОВА