Код суду 233 № 229/462/20
18 травня 2020 року м. Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Леміщенко О.О., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли з Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Дружківка Донецької області, РНОКПП НОМЕР_1 , громадянку України, не працює, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 ,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП,-
18.05.2020 року до Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області втретє надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії ПР18 №180941 від 27 січня 2020 року стосовно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Відповідно до відомостей, викладених у протоколі, 27.01.2020 року об 11-00 год. за адресою: АДРЕСА_2 , всупереч ст. 150 СК України, ОСОБА_1 не виконала свої батьківські обов'язки по вихованню свого неповнолітнього сина ОСОБА_2 , який у вищезазначений час вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 109 КУпАП, а саме: здійснив прохід через колії поза межами перехідного майданчика станції Дружківка.
Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій і четвертій цієї статті.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Встановлено, що з дня вчинення адміністративного правопорушення - 27.01.2020 року, на день надходження справи до суду - 18.05.2020 року, сплинуло більше ніж три місяці.
Проаналізувавши конкретні обставини даного правопорушення, приходжу до висновку, що у даному випадку сплинули строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ст. 38 КУпАП, у зв'язку з чим справа про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 підлягає закриттю на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись вимогами ст. ст. 38, 247, 284 КУпАП, -
Провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП стосовно ОСОБА_1 закрити, у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених ч. 5 ст. 7 та ч. 1 ст. 287 КУпАП. Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного суду через Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області.
Суддя О.О. Леміщенко