про відкладення розгляду справи
14 травня 2020 року м. Кропивницький Справа № 340/651/20
Кіровоградський окружний адміністративний суд в складі головуючого суддіПасічника Ю.П., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) до Дніпровської митниці Державної митної служби України (вул.Княгині Ольги, 22, м.Дніпро, 49038, код ЄДРПОУ 43350935) про скасування рішення та зобов'язати вчинити певні дії,-
Позивач звернувя до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом і просить:
- визнати протиправними та скасувати рішення від 10.02.2020 року № UА110000/2020/000080/2 про коригування митної вартості товарів;
- визнати протиправними та скасувати картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного обліку № UА110280/2020/00021.
Сторони в судове засідання не з'явились.
Позивачем подано клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з відрядженням за межі міста (а.с.103).
Фіксування судового засідання відповідно до ст. 229 КАС України не здійснювалося.
Згідно п.2 ч.2 ст.205 КАС України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Керуючись ст. 205 КАС України, суд, -
Відкласти судове засідання до 20 травня 2020 року до 14:30 год., яке провести у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 7 поверх в залі судового засідання № 3.
В судове засідання викликати сторони.
Копію ухвали невідкладно надіслати сторонам.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, передбачені ст.256 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду Ю.П. Пасічник