про поновлення провадження в адміністративній справі
м. Вінниця
05 травня 2020 р. Справа № 120/4325/19-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Крапівницької Н.Л.,
розглянувши у письмовому провадженні питання щодо поновлення провадження в адміністративній справі за позовом:
ОСОБА_1
до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
про зобов'язання вчинити певні дії,
У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвалою від 28.12.2019 року відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Ухвалою від 12.02.2020 року клопотання представника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області задоволено. Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про зобов'язання вчинити певні дії зупинено до набрання чинності рішення Верховного Суду у зразковій справі №160/3586/19.
30.04.2020 року позивачкою подано до суду клопотання про поновлення провадження у справі у зв'язку з прийняттям Верховним Судом рішення у зразковій справі №160/3586/19.
Як встановлено судом, постановою Великої Палати Верховного Суду від 11.03.2020 року залишено без змін рішення Верховного Суду від 06.08.2019 року в зразковій справі №160/3586/19.
Відповідно до ст. 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Відтак, оскільки відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження, суд дійшов висновку, що провадження у цій справі підлягає поновленню.
Керуючись ст. 237, 241, 248, 256 КАС України, суд
Клопотання позивача задовольнити.
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про зобов'язання вчинити певні дії поновити та продовжити розгляд справи одноособово в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні)
Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до 256 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення
Суддя Крапівницька Н. Л.