Овруцький районний суд Житомирської області
Справа № 286/989/20
06 травня 2020 року м. Овруч
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Скітневська О.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Головного управління ДПС у Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , жительки АДРЕСА_1 , фізична особа - підприємець, за ч.1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
16.03.2020 за результатами фактичної перевірки щодо дотримання порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, свідоцтв, у тому числі свідоцтв про державну реєстрацію, виробництва та обігу підакцизних товарів, ФОП ОСОБА_1 , встановлено порушення п.12 ст.3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями), а саме: не забезпечено ведення у порядку встановленому законодавством обліку товарних запасів за місцем їх реалізації (відсутні накладні).
У зв'язку з цим 03 квітня 2020 року головним державним ревізором-інспектором відділу фактичних перевірок контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансферного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Житомирській області Адамовичем Ю ОСОБА_2 був складений протокол № 122 про вчинення ФОП ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, клопотань про відкладення розгляду справи до суду не надійшло.
Винуватість ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 122 від 03.04.2020, копіями пояснень до акту перевірки від 16.03.2020, акту фактичної перевірки від 16.03.2020 № 0088/06/16/РРО/3405716224, додатку до акту фактичної перевірки та іншими матеріалами справи.
Обставин, які пом'якшують чи обтяжують відповідальність правопорушниці, суддею не встановлено.
При визначенні виду адміністративного стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушниці та ступінь її вини.
Згідно зі ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку покладено таке стягнення.
Керуючись ст.ст.33, 280, 283, 284 ч.1 п.1, 294 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП, і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 85 (вісімдесят п'ять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 420,40 грн. судового збору.
На постанову може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів з дня її винесення до Житомирського апеляційного суд через Овруцький районний суд.
Суддя: О. М. Скітневська