Ухвала від 06.05.2020 по справі 236/960/20

Справа № 236/960/20

УХВАЛА

іменем України

"06" травня 2020 р. Краснолиманський міський суд Донецької області в складі:

головуючого судді Бєлоусова А.Є.,

при секретарі Колесник О.І.,

за участю: прокурора Кузнецової Т.С.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду у м. Лиман цивільну справу за позовом керівника Слов'янської місцевої прокуратури Донецької області Шилова В.С., заявленим в інтересах держави в особі Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, заподіяних порушенням законодавства про охорону довкілля внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів, у межах суми 3247,00 грн.

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Краснолиманського міського суду Донецької області перебуває цивільна справа за позовом керівника Слов'янської місцевої прокуратури Донецької області Шилова В.С., заявленим в інтересах держави в особі Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, заподіяних порушенням законодавства про охорону довкілля внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів, у межах суми 3247,00 грн.

Ухвалою судді від 01.04.2020 року було призначено підготовче засідання у вказаній справі.

Для участі в підготовчому засіданні керівником Слов'янської місцевої прокуратури Донецької області направлено прокурора Лиманського відділу Слов'янської місцевої прокуратури Донецької області Кузнецову Т.С..

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області (як особу, в інтересах якої прокурором заявлено позов) було належним чином повідомлено судом про дату, час та місце здійснення підготовчого засідання. Представник ОСОБА_2 для участі у підготовчому засіданні не прибув, 17.04.2020 року надав до суду заяву про здійснення розгляду справи без участі представника позивача за документами, наявними у справі, позовні вимоги прокурора підтримав, вважав їх законними і такими, що підлягають задоволенню.

Відповідач ОСОБА_1 був належним чином повідомлений про дату, час та місце здійснення підготовчого засідання (повідомлення відділення «Укрпошти» про вручення відповідачу 11.04.2020 року рекомендованого поштового відправлення), однак для участі в судовому засіданні не прибув, про наявність поважних причин для цього суд не повідомив; відповідачем не було заявлено клопотання щодо необхідності відкладення підготовчого засідання, не було надано до суду відзиву на позов.

Згідно з ч.1 ст. 223 ЦПК України, за загальним правилом, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи. З огляду на це, суд погоджується з позицією прокурора ОСОБА_3 та здійснює підготовче засідання у справі без участі представника позивача і відповідача.

Сторони не вбачають можливостей для укладення мирової угоди, передачі справи на розгляд третейського суду чи звернення до суду для проведення врегулювання спору за участю судді.

Відводів складу суду, який розглядає справу, сторонами заявлено не було.

Позивачем (та прокурором в інтересах позивача) не було здійснено додаткового уточнення раніше заявлених вимог; відповідачем не були подані до суду відзив на позов, письмові заперечення з приводу розглядуваного позову.

Сторонами не було заявлено клопотань щодо необхідності вступу у справу інших осіб, про заміну неналежного відповідача чи залучення співвідповідача, про витребування додаткових доказів, щодо призначення експертизи, виклику у судове засідання експертів, свідків, залучення перекладача, спеціаліста, щодо направлення судових доручень.

Позивачем (та прокурором в інтересах позивача) не було подано заяви щодо забезпечення позову, відповідачем не було заявлено зустрічного позову.

За твердженням прокурора, стороною позивача повідомлено суд про всі відомі обставини у справі, надані всі докази, на котрі містяться посилання у позовній заяві.

Прокурором заявлено про судові витрати у справі, пов'язані зі сплатою судового збору, в розмірі 2102,00 грн.; заяв про здійснення інших судових витрат від учасників справи не надходило.

Сторонами не було заявлено клопотань щодо здійснення будь-яких інших дій, необхідних для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч.2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду; закриття провадження у справі; закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Оскільки спір між сторонами врегульовано не було, суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті (у відкритому судовому засіданні), визначивши дату судового засідання для розгляду справи по суті - 11.06.2020 року о 14 год. 00 хв..

Керуючись ст.ст. 189,197,198,200 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Підготовче провадження в цивільній справі № 236/960/20 закрити.

Цивільну справу за позовом керівника Слов'янської місцевої прокуратури Донецької області Шилова В.С., заявленим в інтересах держави в особі Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, заподіяних порушенням законодавства про охорону довкілля внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів, у межах суми 3247,00 грн. призначити до судового розгляду по суті на 11.06.2020 року о 14 год. 00 хв. (у відкритому судовому засіданні) у приміщенні Краснолиманського міського суду Донецької області за адресою: Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності,13.

Про дату, час та місце розгляду справи по суті повідомити прокурора Кузнецову Т.С., Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, відповідача ОСОБА_1 ..

Ухвала суду є чинною з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
89091370
Наступний документ
89091372
Інформація про рішення:
№ рішення: 89091371
№ справи: 236/960/20
Дата рішення: 06.05.2020
Дата публікації: 08.05.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Лиманський міський суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища
Розклад засідань:
06.05.2020 09:00 Краснолиманський міський суд Донецької області
11.06.2020 14:00 Краснолиманський міський суд Донецької області