Ухвала від 29.04.2020 по справі 910/15514/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про повідомлення про дату, час і місце судового засідання

м. Київ

29.04.2020Справа № 910/15514/19

Господарський суд міста Києва в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України,

за позовом Вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (вул. Березняківська, буд. 26Б, м. Київ, 02152) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), Приватного підприємства «Салон мармур, граніт, агломерат» (вул. Інженерна, буд. 4, м. Київ, 01013), треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чернокур Олена Михайлівна (вул. Васильківська, буд. 37, к. 8, м. Київ, 03022), Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації (вул. Пожарського, буд. 15, м. Київ, 02094) про визнання недійсним договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі та скасування реєстраційної дії,

Суддя В.О.Демидов

ПОВІДОМЛЯЄ:

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (вул. Березняківська, буд. 26Б, м. Київ, 02152), ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), Приватне підприємство «Салон мармур, граніт, агломерат» (вул. Інженерна, буд. 4, м. Київ, 01013), третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чернокур Олена Михайлівна (вул. Васильківська, буд. 37, к. 8, м. Київ, 03022), Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації (вул. Пожарського, буд. 15, м. Київ, 02094), що судове засідання у справі № 910/15514/19 відбудеться 15.05.20 о 11:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 13 .

Роз'яснити учасникам справи наслідки неявки в судове засідання, що передбачені статтею 202 Господарського процесуального кодексу України, а саме:

1. Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

2. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки; повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки; неявки представника в судове засідання, якщо в судове засідання з'явилася особа, яку він представляє, або інший її представник.

Суддя В.О.Демидов

Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

Учасники процесу можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ki.arbitr.gov.ua/sud5011/gromadyanam/csz/.

Попередній документ
88981449
Наступний документ
88981451
Інформація про рішення:
№ рішення: 88981450
№ справи: 910/15514/19
Дата рішення: 29.04.2020
Дата публікації: 30.04.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Корпоративних відносин; пов’язані з правами на акції, частку у статутному капіталі
Розклад засідань:
15.01.2020 11:00 Північний апеляційний господарський суд
23.01.2020 12:00 Господарський суд міста Києва
13.02.2020 15:10 Господарський суд міста Києва
12.03.2020 14:30 Господарський суд міста Києва
15.05.2020 11:30 Господарський суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
СІТАЙЛО Л Г
суддя-доповідач:
ДЕМИДОВ В О
СІТАЙЛО Л Г
3-я особа:
Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чернокур Олена Михайлівна
відповідач (боржник):
Приватне підприємство "Салон мармур
Приватне підприємство "Салон Мармур
граніт, агломерат", відповідач (боржник):
Черевань Денис Володимирович
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Вищий навчальний заклад "Київський університет ринкових відносин" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
позивач (заявник):
Вищий навчальний заклад "Київський університет ринкових відносин" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
суддя-учасник колегії:
БУРАВЛЬОВ С І
ПАШКІНА С А