Ухвала від 28.04.2020 по справі 308/5956/19

Справа № 308/5956/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 квітня 2020 року м. Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бенца К.К., з участю представника Закарпатської митниці Держмитслужби - Зубенко І.І., представника особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - адвоката Пуканич Е.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгород матеріали справи, які надійшли з Закарпатської митниці ДФС про порушення митних правил відносно посадової особи іноземного підприємства «AAR PHARMA FZ-LLC» (Premies 702, 7 floor, DSC Tower Dubai) ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ),

за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, -

ВСТАНОВИВ:

19.01.2019 року о 21 год. 57 хв. в зону митного контролю митного посту "Тиса" Закарпатської митниці ДФС в напрямку «в'їзд в Україну» прибув вантажний автомобіль марки «VOLVO» р.н.з. НОМЕР_1 з напівпричепом марки «SCHMITZ» р.н.з НОМЕР_2 під керуванням громадянина України ОСОБА_3 , що працює водієм у ТОВ «Фаворит-М» (с.Вонігово, Тячівський район, Закарпатська область).

Зазначеним транспортним засобом на митну територію України переміщується консолідований вантаж.

Згідно поданих до митного контролю водієм товаросупровідних документів, зокрема CMR б/н від 14.01.19, інвойсу № EL098 від 07.01.19 та пакувального листа до інвойсу № EL098 від 07.01.19 через митний кордон України в митному режимі «імпорт» переміщується товар «лікарські засоби для людей» в загальній кількості 9 вантажних місць (палет), вагою брутто 3759,98 кг, вагою нетто 3286,75 кг, загальною вартістю 410 732,00 Євро, що згідно курсу НБУ станом на 19.01.19 становить 13 121 696,68 грн.

Продавцем товару є іноземне підприємство «AAR PHARMA FZ-LLC» (Premises 702, 7th floor, DSC Tower, Dubai), відправником - італійське підприємство «Facta Faramaceutical S.p.A.» (Nucleo Industriale S. Atto (Loc.S. Niccollo “A Tordino) 64100, Teramo (TE) Iталія) , а покупцем та одержувачем ТОВ «ЕС Фарма» (01010,м.Київ, вул.Івана Мазепи, буд 3. офіс 174, Україна).

Зазначений вантаж слідує по МД типу ЕЕ № 125000000/2019/ НОМЕР_3 від 08.01.19..

Під час здійснення митного контролю серед поданих до митного контролю водієм товаросупровідних документів, була виявлена експортна декларація митних органів Італії № 19ІТQ3J010000901E0 від 15.01.19.

Відповідно до експортної декларації митних органів Італії № 19ІТQ3J010000901E0 від 15.01.19. відправником товару «лікарські засоби» в загальній кількості 9 вантажних місць (палет), вагою брутто 3759,98 кг, вагою нетто 3286,75 кг є - іноземне підприємство «Euro Lifecare LTD» (Ist Floor 26, Fouberts Place, W1F7PP, London-GB), а одержувачем ТОВ «ЕС Фарма» (08325, Київський регіон, Бориспіль, вул. Лесі Українки,26), а товар експортований з території Євросоюзу за ціною 119 021, 50 Євро, що згідно курсу НБУ станом на 19.01.19 становить 3 802 391,88 грн., що в 3,45 разів, або на 9 319 304,80 грн. менше ніж зазначено в інвойсі № EL098 від 07.01.19 поданому до митного контрою Закарпатській митниці ДФС.

Також у експортній декларації митних органів Італії № 19ІТQ3J010000901E0 від 15.01.19 зазначений інвойс № EL098, номер якого ідентичний номеру інвойсу, поданому до митного контролю.

Окрім того під час здійснення митного огляду транспортного засобу та вантажу було виявлено, що на коробках з лікарськими засобами наявні маркувальні етикетки виробника на яких зазначені заявник : «Euro Lifecare LTD» ( ОСОБА_4 26, Fouberts Place, London, W1F7PP, АДРЕСА_1 ), а одержувачем зазначено: ПП «Прогресфарм» ( 67668, Україна, Одеський регіон, м.Великий Дальнік, вул.. Південна,59)

Враховуючи вищезазначене, з метою підтвердження експортної операції та отримання копій підтверджуючих документів, митницею направлені запити:

- від 21.01.2019 року № 07-70-20-21/618 на адресу італійського підприємства «Facta Faramaceutical S.p.A.».;

- від 22.01.2019 року № 07-70-20-21/683 на адресу іноземного підприємства «AAR PHARMA FZ-LLC»;

- від 23.01.2019 року №07-70-20-21/708 на адресу іноземного підприємства «Euro Lifecare LTD».

Станом на 31.01.2019 року митницею відповідей від вищевказаних іноземних підприємств не отримані.

Натомість 28.01.19 митницею від італійського підприємства виробника товару «ACS Dobfar» отриманий офіційний лист (вх.. № 575/11-21), згідно якого вироблені на їхньому підприємстві товари були продані великобританській компанії «Euro Lifecare LTD» і кінцевим пунктом призначення товарів є Україна. Їхня компанія співпрацює з компанією «Euro Lifecare LTD», Великобританія більше ніж 6 років стосовно виготовлення товарів для України.

Разом з тим з огляду на умови конфіденційності компанія виробник не може надати копії рахунків або інших фінансових документів.

Згідно ч.6 Постанови Пленуму Верховного суду України від 03 червня 2005 року №8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» із змінами і доповненнями,внесеними постановою Пленуму Верховного Суду України

від 30 травня 2008 року N 8 судам необхідно враховувати, що підставою для переміщення товарів через митний кордон є визначені нормативними актами документи, без яких неможливо одержати дозвіл митного органу на пропуск товарів через митний кордон. Це, зокрема, можуть бути митна декларація, контракт, коносамент, ліцензія, квота, товаросупровідні документи, дозвіл відповідних державних органів.

Підробленими треба вважати як фальшиві документи, так і справжні, до яких внесено неправдиві відомості чи окремі зміни, що перекручують зміст інформації щодо фактів, які ними посвідчуються, а також документи з підробленими підписами, відбитками печаток та штампів.

Документами, що містять неправдиві дані, є, зокрема, такі, в яких відомості щодо суті угоди, найменування, асортименту, ваги, кількості чи вартості товарів, а також їх відправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезені чи в яку переміщуються, не відповідають дійсності.

Таким чином, на думку посадової особи Закарпатської митниці Держмитслужби , посадовою особою іноземного підприємства «AAR PHARMA FZ-LLC» ОСОБА_1 вчинені дії спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів, з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві дані щодо відправника та вартості товару.

Зазначені дії посадової особи іноземного підприємства «AAR PHARMA FZ-LLC» ОСОБА_1 , посадовою особою Закарпатської митниці Держмитслужби кваліфіковані за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

ОСОБА_1 на розгляд справи не з'явився та не повідомив суд про причини неявки, однак про час і місце розгляду справи належним чином повідомлений.

Представник особи, яка притягується до адміністративної відповідальності адвокат Пуканич Е.В. в судовому засіданні надав пояснення, аналогічні викладених в письмових поясненнях від 27.06.2019 року. Просив закрити провадження по справі, оскільки, на його думку , в діях гр. ОСОБА_1 немає складу правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України. Вказує на те, що ОСОБА_1 не подавав ніяких документів митним органам України, документи подавалися перевізником - ТОВ «Фаворит - М». Вказує на те, що власником вилученого товару на момент його пред'явлення для митного органу у пункті пропуску через державний кордон України з Угорщиною «Чоп» (Тиса) була вже українська компанія ТОВ «ЕС - ФАРМА», а тому директор AAR PHARMA FZ-LLC» ОСОБА_1 не може бути притягнутий до відповідальності за ч. 1 ст. 483 МК України. Враховуючи вищенаведене, просить закрити провадження по справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Що стосується конфіскації вилученого товару представник посилається на те, що юридична особа не може бути суб'єктом застосування норм про відповідальність за порушення митних правил і як наслідок ця норма не може бути підставою для «законності» позбавлення права власності. Отже, такий вид адміністративного стягнення як конфіскація може бути застосовано виключно до особи, яка є суб'єктом відповідного порушення митних правил і яка винна в правопорушенні за вчинення якого передбачено такий вид адміністративного стягнення. Наголосив на тому, що операція з купівлі - продажу вищевказаних товарів ( лікарських засобів) відбулася за межами теріторії України, тому не може регулюватись законодавством України. Згідно міжнародного законодавства та законодавства України митні органи України не вправі вказувати іноземним компаніям на яких умовах і за якою ціною вони можуть придбавати товари, які вони хочуть експортувати в Україну. Просив суд врахувати судову практику ЄСПЛ та висновок науково-правової експертизи виготовлений Радою науково-правових експертиз при Інституті держави та права ім. В.М. Корецького НАН України від 30.09.2019 року.

Представник Закарпатської митниці Держмитслужби в судовому засіданні підтримав обставини викладені в протоколі і просив притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 483 МК України та застосувати відносно останнього санкцію вищевказаної статті, а саме адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Наголосив на тому, що Закарпатська митниця отримала від митних органів Угорщини відповідь на запит, відповідно до якої митне оформлення в режимі експорт товарів, які переміщувались вантажним автомобілем проводилося італійськими митними органами 15.01.2019 року. Наголосив на тому, що вантаж виїхав з ЄС за одними документами, а митному органу України надані документи, які містять інші відомості.

Заслухавши пояснення представника Закарпатської митниці Держмитслужби, який підтримав наведені в протоколі факти, заперечення представника особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - адвоката Пуканич Е.В., покази допитаного в суді свідка, дослідивши матеріали справи про порушення митних правил, суд приходить до наступного висновку.

Згідно з ч. 1ст. 486 МК України, завданнями провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог закону, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень митних правил, та запобігання таким правопорушенням.

Відповідно до ч. 1ст. 489МК України, посадова особа при розгляді справи про порушення митних правил зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, від адміністративної відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Відповідно до положеньст. 458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.

Диспозиція ч. 1 ст. 483МК України визначає склад адміністративного правопорушення, що полягає у переміщенні або діях, спрямованих на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.

Склад правопорушення, що передбачений ч.1 ст.483 МК України характеризується наступними складовими.

Об'єктом правопорушення є встановлений законодавством України порядок переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Об'єктивною стороною правопорушення є переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Переміщення товарів з приховуванням від митного контролю - це їх переміщення через митний кордон: з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.

Відповідно до постанови пленуму ВСУ від 3 червня 2005 року N 8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил», документами, що містять неправдиві дані, є, зокрема, такі, в яких відомості щодо суті угоди, найменування, асортименту, ваги, кількості чи вартості товарів, а також їх відправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезені чи в яку переміщуються, не відповідають дійсності.

Суб'єктом правопорушення є осудна особа, яка досягла 16-річного віку, а також посадова особа підприємства.

Суб'єктивна сторона правопорушення характеризується прямим умислом або необережністю.

Для кваліфікації дій за ст. 483 МКУ не мають значення мотив і мета їх вчинення, а також чи настали від цього шкідливі наслідки.

Згідно п. 28. ст. 4 Митного кодексу України митні правила - встановлений Митним кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем, або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів Митним кодексом та іншими законами України.

Таким чином, особи, які переміщують товари на митну територію України, повинні дотримуватися митних правил, визначених у Кодексі; за порушення (недотримання) цих правил у Кодексі передбачено адміністративну відповідальність.

Відповідно до ч. 1 ст. 198 Митного кодексу України органу доходів і зборів в пункті пропуску через державний кордон України згідно із статтею 335 цього Кодексу подаються документи, що містять відомості про товари, достатні для їх ідентифікації та необхідні для прийняття рішення про пропуск їх через митний кордон України.

Відповідно до п.3 ч. 1 ст. 196 Митного кодексу України не можуть бути пропущені через митний кордон України товари, що переміщуються через митний кордон України з порушенням вимог цього Кодексу та інших законів України.

Відповідно до ч. 1 ст. 334 Митного кодексу України органи доходів і зборів вимагають від осіб, які переміщують товари, транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України чи провадять діяльність, контроль за якою цим Кодексом покладено на органи доходів і зборів, тільки ті документи та відомості, які необхідні для здійснення митного контролю та встановлені цим Кодексом.

Відповідно до ч. 2 вказаної статті особи, зазначені у частині першій цієї статті, зобов'язані надавати органам доходів і зборів документи та відомості, необхідні для здійснення митного контролю, в усній, письмовій та/або електронній формі.

Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 335 Митного кодексу України під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України декларант, уповноважена ним особа або перевізник залежно від виду транспорту, яким здійснюється перевезення товарів, надають органу доходів і зборів в паперовій або електронній формі такі документи та відомості:

1) при перевезенні автомобільним транспортом:

а) документи на транспортний засіб, зокрема ті, що містять відомості про його державну реєстрацію (національну належність);

б) транспортні (перевізні) документи (міжнародні товаротранспортні накладні);

в) визначений актами Всесвітнього поштового союзу документ, що супроводжує міжнародні поштові відправлення (за їх наявності);

г) комерційні документи (за наявності) на товари, що перевозяться, які містять відомості, зокрема, про найменування та адресу перевізника, найменування країни відправлення та країни призначення товарів, найменування та адреси відправника (або продавця) та отримувача товарів;

ґ) відомості про кількість вантажних місць та вид упаковки;

д) найменування товарів;

е) вага брутто товарів (у кілограмах) або об'єм товарів (у метрах кубічних), крім великогабаритних вантажів;

Згідно з п.24 статті 4 Митного кодексу України, митний контроль - сукупність заходів, що здійснюються з метою забезпечення додержання норм цьогоКодексу, законівта інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи, міжнародних договорів України, укладених у встановленому законом порядку.

Згідно зіст.318 Митного кодексу України, митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Митний контроль передбачає виконання органами доходів і зборів мінімуму митних формальностей, необхідних для забезпечення додержання законодавства України з питань державної митної справи.

Відповідно до ст.336 Митного кодексу України, митний контроль здійснюється безпосередньо посадовими особами органів доходів і зборів шляхом: 1) перевірки документів та відомостей, які відповідно достатті 335 цього Кодексунадаються органам доходів і зборів під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України; 2) митного огляду (огляду та переогляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення, огляду та переогляду ручної поклажі та багажу, особистого огляду громадян); 3) обліку товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України; 4) усного опитування громадян та посадових осіб підприємств; 5) огляду територій та приміщень складів тимчасового зберігання, митних складів, вільних митних зон, магазинів безмитної торгівлі та інших місць, де знаходяться товари, транспортні засоби комерційного призначення, що підлягають митному контролю, чи провадиться діяльність, контроль за якою відповідно до цьогоКодексута інших законів України покладено на органи доходів і зборів; 6) перевірки обліку товарів, що переміщуються через митний кордон України та/або перебувають під митним контролем; 7) проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, у тому числі своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів; 8) направлення запитів до інших державних органів, установ та організацій, уповноважених органів іноземних держав для встановлення автентичності документів, поданих органу доходів і зборів.

У відповідності до ч.2 ст.459МК України суб'єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил при вчиненні порушень підприємствами є посадові особи цих підприємств. Відповідно до п.43ст.4 МК Українипосадові особи підприємств - керівники та інші працівники підприємств (резиденти та нерезиденти), які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за додержання вимог, встановлених цим Кодексом, законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України, укладеними у встановленому законом порядку.

Факт вчинення вказаного правопорушення ОСОБА_1 та його вина у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про порушення митних правил № 0486/30500/19 від 31.01.2019 року, CMR від 14.01.19 р., інвойсом №EL 098 від 07.01.19 р., пакувальним листом до інвойсу №EL 098 від 07.01.19 р., доповідною запискою головного державного інспектора Закарпатської митниці ДФС Гончарова А.С. та іншим матеріалами справи.

Судом встановлено, що у інвойсі №EL 098 від 07.01.19 р. виданим «AAR PHARMA FZ-LLC» директором якої є ОСОБА_1 , вказано, що загальна вартість переміщуваного товару становить 410 732,00 Євро, що суперечить експортній декларації митних органів Італії № 19ІТQ3J010000901E0 від 15.01.19. р. відповідно до яких товар експортований з території Євросоюзу за ціною 119 021,50 Євро. Зазначені обставини повністю підтверджують подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів, документів, що містять неправдиві відомості необхідні для визначення митної вартості товару.

Суд критично оцінює доводи адвоката Пуканич Е.В. щодо того,що ОСОБА_1 не вчиняв дії, передбачені диспозицією ч.1 ст.483 МК України, так як у відповідності до ч.2 ст. 459 МК України суб'єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємствами -посадові особи цих підприємств. Інвойс №EL 098 від 07.01.19 р. виготовлений компанією «AAR PHARMA FZ-LLC» директором якої є ОСОБА_1 . Крім того в зазначеному інвойсі наявний підпис ОСОБА_1 , що підтверджує наявність в його діях складу порушення митних правил, що передбачений ч.1 ст.483 МК України.

Суд не погоджується з доводами адвоката щодо того, що вірна вартість переміщуваного через митний кордон України товару складає 410 732,00 Євро, так як у цьому випадку документи із такою вартістю повинні були подаватися й митним органам Угорщини, при вивезенні товару з території Євросоюзу, однак митним органам Угорщинибула подана експортна декларація митних органів Італії № 19ІТQ3J010000901E0 від 15.01.19. відправником товару «лікарські засоби» в загальній кількості 9 вантажних місць (палет), вагою брутто 3759,98 кг, вагою нетто 3286,75 кг є - іноземне підприємство «Euro Lifecare LTD» (Ist Floor 26, Fouberts Place, W1F7PP, London-GB), а одержувачем ТОВ «ЕС Фарма» (08325, Київський регіон, Бориспіль, вул. Лесі Українки,26), а товар експортований з території Євросоюзу за ціною 119 021, 50 Євро.

Порушення вимог процесуального законодавства, які на думку адвоката Пуканич Е.В. були допущені під час провадження у справі про порушення митних правил №0486/30500/19 від 31.01.2019 року не знайшли свого підтвердження під час судового розгляду та були спростовані представником митного органу та дослідженими матеріалами справи.

Відповідно до ст. 23 КУпАП, метою адміністративного стягнення є виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення в дусі додержання законів України, поваги правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

Враховуючи характер та ступінь вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника та те, що вина посадової оосби - ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1ст. 483 МК України доведена, на останнього слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Згідно положень ч.5 ст.283 КУпАП постанова суду (судді) про накладення адміністративного стягнення повинна містити положення про стягнення з особи, щодо якої її винесено, судового збору. Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

У відповідності до п.5 ст.4 Закону України «Про судовий збір» підлягає стягненню з гр. ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 420,40 грн.

Керуючись ст.4, ч. 1 ст.483, ст. ст.526,527-529 МК України, ст. ст.33,40-1,265,283-285,287,294 КУпАП, п. 5 ч. 2ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Посадову особу іноземного підприємства «AAR PHARMA FZ-LLC» (Premies 702, 7 floor, DSC Tower Dubai) ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ) визнати винним в порушенні митних правил за ч.1 ст.483 МК України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, що складає 3 802 391,88 (три мільйона вісімсот дві тисячі триста дев'яносто одна гривня, 88 коп.) з конфіскацією зазначених товарів, а саме:

- «Єврозидим», порошок для ін'єкцій, серія №0004 D8, EXP: 10-2020 по 10 шт. в упаковці, всього 3758 упаковок, вагою 868,09 кг(нетто);

- «Єврозидим», порошок для ін'єкцій, серія №0005 D8, EXP: 11-2020, по 10 шт. в упаковці, всього по 1560 упаковок, вагою 360,36 кг(нетто);

- "Європенем», порошок для розчину для ін'єкцій, у флаконах, серія №0002 D8, EXP: 06-2022, по 10 шт. в упаковці, всього 1024 упаковок, вагою 344,96 кг(нетто);

- "Євроксим», порошок для ін'єкцій, у флаконах серія №0002 D8, EXP: 07-2021, по 10 шт. в упаковці, всього 3000 упаковок, вагою 690 кг(нетто);

- "Євроксим», порошок для ін'єкцій, у флаконах серія №0002 D8, EXP: 07-2021, по 10 шт. в упаковці, всього 3053 упаковки, вагою1030,38кг(нетто), - конфіскувати в дохід держави.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ) на користь держави 420,40 (чотириста двадцять гривень, 40 коп.) гривень судового збору.

На постанову про адміністративне правопорушення може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду через Ужгородський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду К.К. Бенца