Справа № 454/925/20
про скасування арешту майна
м. Сокаль 27.04.2020 року
Слідчий суддя Сокальського районного суду Львівської області ОСОБА_1 за участю :
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання ОСОБА_3 про часткове скасування арешту майна,
Заявник звернувся до суду з даним клопотанням, яке мотивовано наступним.
23.03.2020р. ухвалою слідчого судді накладено арешт на автомобіль марки «ЗАЗ-110307» р.н.з. НОМЕР_1 .
Даний автомобіль вилучений та зберігається на території Сокальського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області, де його вже було оглянуто та сфотографовано експертами з метою проведення експертиз.
Стверджує, що на даний час необхідність утримувати автомобіль на арештмайданчику відпала, так як з ним проведено всі слідчі дії. Крім того, транспортний засіб зберігається під відкритим небом, внаслідок чого погіршується його технічний стан.
Згідно ч.4 ст.107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалося.
Дослідивши матеріали клопотання, приходжу до наступного висновку.
Ухвалою слідчого судді Сокальського районного суду Львівської області від 23.03.2020р. накладено арешт на вилучений 23.03.2020р. під час огляду місця події автомобіль марки «ЗАЗ-110307» р.н.з. НОМЕР_1 , яким керував ОСОБА_3 та який належить ОСОБА_4 , яка зареєстрована по АДРЕСА_1 .
Судом встановлено, що даний транспортний засіб та напівпричіп оглянуто експертами для подальшого проведення експертиз.
Враховуючи те, що серед основних завдань арешту майна є запобігання пошкодження, псування, знищення майна, доходжу висновку, що вилучений автомобіль можливо передати на зберігання володільцю з подальшим збереженням його арешту, оскільки на даний час не прийнято процесуального рішення, яким закінчується кримінальне провадження.
На підставі наведеного, керуючись ст.174 КПК України,
Клопотання задовольнити частково.
вилучений 23.03.2020р. під час огляду місця події автомобіль марки «ЗАЗ-110307» р.н.з. НОМЕР_1 , яким керував ОСОБА_3 та який належить ОСОБА_4 , яка зареєстрована по АДРЕСА_1 передати на відповідальне зберігання ОСОБА_3 , заборонивши його відчуження, а також вчинення дій, спрямованих на пошкодження, знищення чи втрату даного майна.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя : ОСОБА_1