Ухвала від 13.08.2007 по справі 42/295б

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

по справі про банкрутство

13.08.07 р. Справа № 42/295б

за заявою боржника Приватного підприємства “Альтернатива» м. Донецьк

про визнання банкрутом

арбітражний керуючий Манжур О.Ю.

Суддя О.В.Попов

Представники:

від кредиторів: Ноженко Ю.В. - за довіреністю від ДПІ у Калінінському р-ні м. Донецька

від боржника: не з'явився

арбітражний керуючий Манжур О.Ю.

Ухвалою суду від 07.08.2007р. за заявою Приватного підприємства “Альтернатива» м. Донецьк господарським судом Донецької області відносно нього порушена справа про банкрутство по ст. 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою суду від 18.12.2006р. боржник визнаний банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та призначений ліквідатор - арбітражний керуючий Манжур О.Ю.

За результатами ліквідаційної процедури ліквідатор надав звіт про зроблену роботу та ліквідаційний баланс.

Господарський суд, розглянувши в засіданні суду 13.08.2007р. дані звіту та ліквідаційного балансу, а також додані до них документи, встановив, що відповідно до вимог законодавства боржником надане оголошення в газеті “Голос України» № 6 (4006) від 16.02.2007р. про визнання ПП “Альтернатива»м. Донецьк банкрутом. Після опублікування оголошення про визнання боржника банкрутом з вимогами до

боржника звернувся ще один кредитор: ДПІ у Калінінському р-ні м. Донецька.

Кошти отримані в ході ліквідаційної процедури від стягнення дебіторської заборгованості боржника направлені на часткове погашення витрат ліквідатора. Інше майно у боржника не виявлено.

В зв'язку з відсутністю достатніх майнових активів боржника, вимоги кредиторів залишилися незадоволеними та відповідно до приписів п. 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вважаються погашеними.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 31, 32, п.6 ст.40, ст. 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд, -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства “Альтернатива» м. Донецьк (код ЕДРПОУ 31132998), що зареєстроване за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 61/8.

2. Юридичну особу - банкрут Приватне підприємство “Альтернатива» м. Донецьк - ліквідувати.

3. Провадження по справі - припинити.

4. Ухвалу направити органу, який здійснив державну реєстрацію банкрута, органу державної статистики для виключення підприємства - банкрута з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, власнику, органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута, державному реєстратору.

Суддя

Вик тел.

Надруковано примірників - :

господарському суду Донецької області - ,

сторонам - ,

Попередній документ
889377
Наступний документ
889379
Інформація про рішення:
№ рішення: 889378
№ справи: 42/295б
Дата рішення: 13.08.2007
Дата публікації: 03.09.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство