Ухвала від 23.04.2020 по справі 433/745/19

Троїцький районний суд Луганської області

Справа № 433/745/19

Провадження № 2/433/150/20

УХВАЛА

23.04.2020 року

Суддя Троїцького районного суду Луганської області Суський О.І., розглянувши питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 , інтереси якої представляє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Троїцького районного суду Луганської області знаходиться цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 , інтереси якої представляє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів.

Представником позивача засобами електронного зв'язку надано суду клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції з Новопсковським районним судом Луганської області, з метою недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19.

Суд, розглянувши заявлене клопотання відповідно до вимог ст. ст.212, 222 ЦПК України, виходить із наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Згідно ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Враховуючи те, що позивач проживає у смт.Новопсков Луганської області та найближчий суд, до якого може прибути позивач для участі у вищевказаному судовому засіданні у режимі відеоконференції це Новопсковський районний суд Луганської області, який знаходиться за адресою: 92303, смт Новопсков, вул. Українська 28, в порядку ст. 212 ЦПК України, суд приходить до висновку про необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212, 222, 259, 260 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача - адвоката Тарасова Д.С. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.

Cудове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , інтереси якої представляє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів, призначене на 27 квітня 2020 року о 11 годині 15 хвилин, проводити в залі судових засідань №2 Троїцького районного суду Луганської області за адресою: вул. 1 Травня, б.5-а, смт Троїцьке Троїцького району Луганської області, в режимі відеоконференції з Новопсковським районним судом Луганської області (92303, Луганська область, смт Новопсков, вул. Українська 28).

Доручити Новопсковському районному суду Луганської області забезпечити проведення відеоконференції по цивільній справі за позовом позовом ОСОБА_1 , інтереси якої представляє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів.

Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надіслати до Новопсковського районного суду Луганської області для організації її виконання, а також представнику позивача.

Зобов'язати уповноважену службову особу Новопсковського районного суду Луганської області встановити особу представника позивача ОСОБА_2 .

З метою забезпечення своєчасного проведення відеоконференції забронювати майданчик на відповідну годину засобами Web-програми «Бронювання систем відеоконференцзв'язку».

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.І.Суський

Попередній документ
88901659
Наступний документ
88901662
Інформація про рішення:
№ рішення: 88901660
№ справи: 433/745/19
Дата рішення: 23.04.2020
Дата публікації: 27.04.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Троїцький районний суд Луганської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - 1/4, на двох дітей - 1/3, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (15.06.2021)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 15.06.2021
Предмет позову: про стягнення пені за прострочення сплати аліментів
Розклад засідань:
31.01.2020 09:45 Троїцький районний суд Луганської області
13.03.2020 10:15 Троїцький районний суд Луганської області
27.04.2020 11:15 Троїцький районний суд Луганської області
22.05.2020 10:00 Троїцький районний суд Луганської області
01.07.2020 10:30 Троїцький районний суд Луганської області
03.08.2020 10:20 Троїцький районний суд Луганської області
16.09.2020 10:30 Троїцький районний суд Луганської області
15.10.2020 10:00 Троїцький районний суд Луганської області
30.11.2020 10:30 Троїцький районний суд Луганської області
23.12.2020 10:00 Троїцький районний суд Луганської області
05.01.2021 10:00 Троїцький районний суд Луганської області
05.04.2021 11:15 Луганський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛУГАНСЬКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
СУСЬКИЙ О І
суддя-доповідач:
ЛУГАНСЬКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
МАРТЄВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
СУСЬКИЙ О І
відповідач:
Житар Євген Сергійович
позивач:
Шкарупа (Житар) Інна Євгеніївна
представник відповідача:
Євсюков Андрій Анатолійович
Євсюков Андрій Анатоліович
Цибульник Олексій Сергійович
представник позивача:
Тарасов Дмитро Сергійович
суддя-учасник колегії:
КАРТАШОВ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
КОНОВАЛОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
третя особа:
Луганський міський відділ державної виконавчої служби Головного тери торіального управління юстиції в Луганській області
Луганський міський відділ Державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Харків)
Луганський міський відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків)
член колегії:
СТРІЛЬЧУК ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ
Стрільчук Віктор Андрійович; член колегії
СТРІЛЬЧУК ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ФАЛОВСЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА