Провадження № 22-ц/803/5193/20 Справа № 208/7456/19 Суддя у 1-й інстанції - Нельга Д. В. Суддя у 2-й інстанції - Красвітна Т. П.
про залишення апеляційної скарги без руху
06 квітня 2020 року м.Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі судді Красвітної Т.П., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 17 грудня 2019 року по справі за позовом ОСОБА_1 до державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби м.Кам'янське Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Максютенко Алли Миколаївни «Про скасування Постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України», -
Ухвалою Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 17 грудня 2019 року позовну заяву ОСОБА_1 до державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби м.Кам'янське Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Максютенко Алли Миколаївни «Про скасування Постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України» визнано неподаною та повернуто позивачу.
На зазначену вище ухвалу ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.
Вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження встановлено, що до апеляційної скарги апелянтом не надано копії апеляційної скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
Так, відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 356 ЦПК України до апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
Таким чином, апелянту необхідно надати до суду копію апеляційної скарги з додатками відповідно до кількості учасників справи.
Відповідно до ч.2 ст.357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Враховуючи викладене, наявні підстави для залишення апеляційної скарги без руху та надання апелянту часу для усунення вказаного вище недоліку.
Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 17 грудня 2019 року по справі за позовом ОСОБА_1 до державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби м.Кам'янське Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Максютенко Алли Миколаївни «Про скасування Постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України», - залишити без руху для усунення вказаного в ухвалі недоліку протягом 10 (десяти) днів з дня вручення копії ухвали.
Роз'яснити апелянту, що під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені ст.ст.185, 357 ЦПК України, продовжуються на строк дії такого карантину.
У разі не виконання вимог ухвали у визначений строк скарга буде вважатись неподаною та повернута апелянту.
Суддя Т.П.Красвітна