Ухвала від 15.04.2020 по справі 310/4324/14-ц

Справа № 310/4324/14-ц

6/310/83/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 квітня 2020 рокум. Бердянськ

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді Прінь І.П.,

за участі секретаря судового засідання Бевз О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Частюк Віталія Олександровича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за поданням старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Частюк Віталія Олександровича про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Рибальське підприємство «Бриз», стягувачі - Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-технічна фірма «Алекс і К», Державне підприємство «Сервіс», ТОВ «Ріф Січ», Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Бердянської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», Товариство з обмеженою відповідальністю «Праймхолод», Приватне підприємство «Підприємницька фірма «Август», Товариство з обмеженою відповідальністю «Риф», Товариство з обмеженою відповідальністю «Бріг» ЛТД, Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради, ПАТ «Державний Ощадний банк України», Бердянська ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області»,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області знаходиться вказана вище справа.

Державний виконавець в судове засідання не з?явився. Подав клопотання про відкладення судового засідання у зв?язку з віддаленістю Бердянського міськрайонного суду від м. Запоріжжя, з обмеженим фінансуванням на відрядження та у зв?язку з введенням карантинних обмежень. Просив проводити судові засідання в режимі відеоконференції з Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя.

Згідно зі ст.212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Суд вважає, що для забезпечення реалізації процесуальних прав усіх учасників цивільного процесу, судове засідання необхідно відкласти, провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції з Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання.

Судове засідання відкласти на 14-00 год. 21 квітня 2020 року.

Доручити Орджонікідзевському районному суду м. Запоріжжя забезпечити проведення судового засідання за участі державного виконавця Частюк В.О. у справі за поданням старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Частюк Віталія Олександровича про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Рибальське підприємство «Бриз», стягувачі - Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-технічна фірма «Алекс і К», Державне підприємство «Сервіс», ТОВ «Ріф Січ», Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Бердянської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», Товариство з обмеженою відповідальністю «Праймхолод», Приватне підприємство «Підприємницька фірма «Август», Товариство з обмеженою відповідальністю «Риф», Товариство з обмеженою відповідальністю «Бріг» ЛТД, Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради, ПАТ «Державний Ощадний банк України», Бердянська ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області, в режимі відеоконференції з Бердянським міськрайонним судом Запорізької області.

Копію ухвали направити до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя (69005, місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, 107-Б, тел. (061)2336897, inbox@og.zp.court.gov.ua) для виконання, державному виконавцю Частюк В.О. для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Бердянського

міськрайонного суду І.П. Прінь

Попередній документ
88820476
Наступний документ
88820478
Інформація про рішення:
№ рішення: 88820477
№ справи: 310/4324/14-ц
Дата рішення: 15.04.2020
Дата публікації: 21.04.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (13.04.2020)
Дата надходження: 13.04.2020
Розклад засідань:
15.04.2020 14:00 Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
21.04.2020 14:00 Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПРІНЬ ІННА ПАВЛІВНА
суддя-доповідач:
ПРІНЬ ІННА ПАВЛІВНА
заявник:
Старший державний виконавець відділу прммусого виконання рішень Управління забезпечення примісового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Частюк Віталій Олександрович
стягувач:
Державне підпрємство "Сервіс"
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Бердянської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
Комунальне підприємство "Бердянськводоканал" Бердянської міс
Приватне підприємство "Підприємницька фірма "Август"
Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Бріг" ЛТД
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-технічна фірма "Алекс і К"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Праймхолод"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Риф"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ріф Січ"
стягувач (заінтересована особа):
Бердянська ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області
Державне підпрємство "Сервіс"
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Бердянської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
Приватне підприємство "Підприємницька фірма "Август"
Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Бріг" ЛТД
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-технічна фірма "Алекс і К"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Праймхолод"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Риф"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ріф Січ"