Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
Харків
14 квітня 2020 р. № 520/3941/2020
Харківський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Зінченко А.В. , розглянувши в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1" (вул. Полтавський Шлях, буд. 33,м. Харків,61052, код ЄДРПОУ 39717700) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області ДПС України (вул. Сімферопольська, буд. 17а,м. Дніпро,49005, код ЄДРПОУ 43145015) про визнання протиправними дій,-
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив суд визнати протиправними дії Головного управління ДПС у Дніпропетровської області щодо призначення та проведення перевірки на підставі наказу Головного управління ДПС у Дніпропетровської області від 11.03.2020 р. №1115-п "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1" та стягнути з відповідача на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1" суму судового збору у розмірі 2102,00 грн.
В обґрунтування позовних вимог було зазначено, що 11.03.2020 р. Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області був прийнятий наказ № 1115-п про проведення фактичної перевірки.
Згідно з вказаним наказом наказано провести фактичну перевірку ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ, з 11.03.2020 р. тривалістю не більше 10 діб, за період діяльності: згідно ст. 102 Податкового кодексу України, з питань дотримання законодавства у сфері обігу підакцизних товарів.
11.03.2020 р. представниками контролюючого органу було вручено оператору ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» копію наказу Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 11.03.2020 р. № 1115 «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» та акт про результати фактичної перевірки.
Підставою для винесення вказаного наказу та проведення перевірки визначено п.п. 80.2.5., п.п. 80.2.2 п. 80.2. ст. 80 Податкового кодексу України.
Позивач зазначає, що передумовою призначення фактичної перевірки, з підстав передбачених п.п 80.2.5, п.п. 80.2.2 п. 80.2 ст. 80 ПК України є наявність або отримання контролюючи1-: органом в установленому законодавством порядку передбаченої даними нормами закон інформації.
Відповідно до спірного наказу слідує, що в основу проведення фактичної перевірки платника податків відповідачем покладено п.п 80.2.2., 80.2.5. п. 80.2 ст. 80 ПК України проте останній не містить посилання на жодну інформацію про порушення позивачем вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортувань - спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів та цільового використання спирту позивачем, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також щодо того, в рамках яких заходів ГУ ДПС у Дніпропетровській обл. встановлено невідповідність діяльності підприємства вимогам чинного законодавства, на підставі яких відомостей або документів (дата, номер, підпис уповноваженої особи) встановлені факти сумнівності; сумнівність яких саме операцій (дата операції, характер та наслідки такої операції та інші докази вчинення таких операцій, показання свідків, працівників) встановлена податковим органом. Інформація повинна бути про хоча і можливі, проте конкретні порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на податкові органи.
Тобто, на думку позивача, правових підстав для проведення спірної перевірки не було, відтак оскаржуваний наказ не відповідає вимогам ч. 2 ст. 2 КАС України та підлягає скасуванню.
Дослідивши долучені до матеріалів справи документи, судом встановлено наступне.
ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» зареєстроване за адресою:, 61082, м.Харків, пр..Московський, б.144, кв.(офіс)206-1, згідно свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи від 30.03.2015 за №14801020000065694. Основний вид діяльності згідно КВЕД 47.30 - роздрібна торгівля пальним.
Враховуючи те, що відповідно до договору оренди від 21.02.2019р. № 1222085501 ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» орендує автозаправочну станцію (АЗС), яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Криничанський район, смт.Кринички р-н,с.Преображенка,Автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв,10 км. Від посту ДАІ., ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» перебуває на обліку в ГУ ДПС у Дніпропетровській області, як платник інших податків і зборів.
Відповідно до Закону України №2628-УПІ, який вніс зміни до закону, що визначає порядок ліцензування виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі окремими підакцизними товарами (Закон України №481) з 1 липня 2019 року підлягала ліцензуванню діяльність суб'єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.
Платник, який зберігає та/або продає пальне зобов'язаний для роботи 3 1 липня до цієї дати зареєструватися в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, зареєструвати акцизні склади, зареєструвати витратоміри-лічильники/рівнеміри- лічильники і отримати ліцензії.
ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» ліцензію на роздрібну торгівлю пальним АЗС, розміщеної за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ, за період з 01.07.2019 по 23.08.2019 не придбавало. Та здійснювало незаконну реалізацію пального без відповідної ліцензії, всупереч ст.15 Закону України №481 понад 30 днів.
Відповідно до ст.19-1.1.1 Податкового кодексу, контролюючі органи виконують такі функції, зокрема, здійснюють адміністрування податків, зборів, платежів, у тому числі проводять відповідно до законодавства перевірки та звірки платників податків.
На ГУ ДПС у Дніпропетровській області покладено повноваження здійснювати контроль за дотриманням суб'єктами господарювання установлених законодавством обов'язкових вимог щодо проведення розрахункових операцій, за наявністю ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, наявністю торгових патентів (ст.19 1.1.4 Податкововго кодексу).
Судом встановлено, що одним з видів діяльності ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» є роздрібна торгівля пальним.
В абзаці 2 пункту 7 статті 3 Закону України від 06.07.1995 року, № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.
Матеріалами справи підтверджено, що згідно наявної інформації, яка міститься в електронній базі даних «Аналітична система «Податковий блок» (база утворена на підставі Закону України від 06.07.1995 року, № 265/95-ВР), ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» направлено засобами електронного зв'язку по бездротових каналах 2-звіти (чеки продажу), які засвідчують реалізацію пального та газу .
Відділом моніторингу та аналітичного супроводження контрольно-перевірочної роботи управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів проведено аналіз про дотримання платниками податкового законодавства та встановлено факт роздрібної торгівлі пальним без відповідної ліцензії за період з 01.07.2019 по 23.08.2019 ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» на АЗС, яка розміщена за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ.
Дана інформація оформлена в вигляді доповідної записки №926/04-36-32-03-13 від 02.03.2020.
Судом встановлено, що ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» отримано ліцензію на роздрібну торгівлю пальним для АЗС, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ лише 23.08.2019, реєстраційний №04190314201900487.
Зокрема, згідно доповідної записки №926/04-36-32-03-13 від 02.03.2020 визначена підстава, яка передувала складенню наказу від 11.03.2020 року №1115-п, а саме - порушення платником ст.15 Закону України №481/95-ВР. Як висновок здійсненого аналізу - винесена пропозиція щодо проведення фактичної перевірки АЗС ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1», що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ.
«...Виходячи з викладеного, отримання в установленому законодавством порядку інформації, яка свідчить про можливі (імовірні) порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на податкові органи, має наслідком ініціювання цим органом фактичної перевірки».
Аналогічна позиція зазначена в постанові ВСУ від 21.10.2019 справа №804/4143/18.
На підставі отриманої інформації, яка свідчить про реальні порушення платника, керуючись ст.19 1 пп.75.1.3 п.75.1 ст.75, на підставі пп.80.2.5 п.80.2.2 ст.80 Податкового кодексу Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області прийнято наказ №1115-п від 11,03.2020, яким призначено проведення фактичної перевірки діяльності ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТЙК 1» (код за ЄДРПОУ 39717700), з питань дотримання законодавства у сфері обігу підакцизних товарів, відповідно до ст.102 Податкового кодексу. Перевірку розпочати з 11.03.2020, тривалість - не більше 10 діб.
Суд звертає увагу на те, що ГУ ДПС у Дніпропетровській області , видаючи наказ про проведення перевірки контролюючий орган діяв у Відповідності до вимог чинного законодавства.
Аналогічна позиція підтверджується практикою Верховного суду України (постанова від 21.10.2019 справа №804/4143/18.
На підставі наказу №1115-п від 11.03.2020р. посадовим особам ГУ ДПС у Дніпропетровській області видано направлення на перевірку від цієї ж дати за №1405 та №1406.
11.03.2020 р., фахівцями, відповідальними за перевірку, вручено під розписку направлення на перевірку від 11.03.2020 р. №1406 та наказ №1115-п оператору АЗС ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» Олійник І.В..
Перевірка проведена у присутності та з відома оператора АЗС Олійник Ї.В. , яка ознайомлена з направленням, наказом та актом перевірки, про що свідчить підпис на направленнях та акті перевірки.
Таким чином, матеріально-відповідальною посадовою особою ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» в особі оператора АЗС, було допущено перевіряючих Головного управління ДПС у Дніпропетровській області до перевірки, яка на даний час є завершеною із визначенням штрафних (фінансових) санкцій (штрафів).
11.03.2020р. посадовими особами ГУ ДПС у Дніпропетровській області проведено фактичну перевірку АЗС ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» з питань дотримання законодавства у сфері обігу підакцизних товарів, відповідно до ст.102 Податкового кодексу, за результатами якої складено акт №12466/04-3632-03/39717700 від 12.03.2020.
Фактична перевірка АЗС ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» здійснена за адресою: Дніпропетровська обл., Криничанський район, автошлях Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв 10 км від посту ДАІ.
Перевіркою встановлено факти роздрібної торгівлі пальним матеріально-відповідальними особами ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» без відповідної ліцензії за період з 01.07.2019 р. по 23.08.2019 р..
За результатами розгляду матеріалів перевірки ГУ ДПС у Дніпропетровській області прийнято податкове повідомлення-ріщення форми «С» від 01.04.2020 №0002533203, згідно з яким до ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» застосована фінансова санкція у сумі 250 000,00 грн. за роздрібну торгівлю пальним без наявності ліцензії.
Надаючи правову оцінку вищенаведеному суд вважає за необхідним вказати наступне.
Відповідно до абзацу першого преамбули Закону № 481 - цей Закон визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального на території України.
Порядок здійснення роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального визначено статтею 15 Закону № 481 (зі змінами).
Зберігання пального здійснюється суб'єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії.
Річна плата за ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень, плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним становить 2000 гривень на кожне місце роздрібної торгівлі пальним,
Згідно до ст. 15 Закону №481/95-ВР, суб'єкти господарювання отримують ліцензії .на право роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце роздрібної торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць торгівлі пальним - одну ліцензію на право торгівлі пальним за місцезнаходженням суб'єкта господарювання.
Відповідно до ст. 17 Закону №481 передбачено, що за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000 гривень.
У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.
У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно - касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.
Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.
У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання має намір одержати ліцензію (роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).
У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.
У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.
Для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії Таких документів: документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення; акт вводу в експлуатацію об'єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об'єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об'єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального; дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Частиною другою статті 77 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Беручи до уваги встановлені фактичні обставини справи, актом перевірки від 12.03.2020 р. №12466/04-36-32-03/39717700 встановлено порушення платником ст.15 Закону №481/95-ВР, що не заперечується і позивачем.
З огляду на вищевказане, суд робить висновок, що відповідач діяв на підставі, у межах повноважень та у відповідності до норм ПК України.
Також, відповідно до підпункту 10.3.1.1 Інструкції «Про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України», затвердженої спільним наказом Міністерства економіки України, Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства палива та енергетики України, Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики України від 20.05.2008 №281/171/578/155, розрахунки під час відпуску нафтопродукту власникам автотранспорту за готівку здійснюються на АЗС з використанням РРО, які відповідають технічним вимогам до їх застосування та внесені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій згідно з Положенням про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 №1315 ( 1315-2002-п).
У підпунктах 10.3.1.3, 10.3.4.2 зазначеної Інструкції вказано, що відпуск нафтопродуктів за готівку відображається у Змінному звіті АЗС за формою № 17-НП. У цьому ж Змінному звіті АЗС має відображатися і відпуск нафтопродуктів за платіжними картками, за відомостями (графа 9) та за талонами (графа 10). Відпуск нафтопродуктів за готівку та за платіжними картками відображаються відповідно у графах 8 та 11 Змінного звіту АЗС за формою № 17-НП.
Окрім того, згідно з листом Державної фіскальної служби України від 20.01.2015 №1519/7/99- 99-19-03-03-17, акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатись у розрахунковому документі (фіскальному чеку) як окрема податкова група, що відповідає вимогам щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2002 №199, якими визначено формат та розрядність даних, що зберігається у фіскальній пам'яті РРО, у якому передбачено відображення не менше б груп з оподаткування товарів (послуг).
Зміни, які відбулися внаслідок впровадження системи «Податковий блок» (введена в експлуатацію Наказом Державної податкової служби України від 24.12.2012) у рамках інтегрованої автоматизованої інформаційної системи органів ДФС та технології, розробленої Національним банком України відповідно до затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 8 жовтня 2012 року № 1057 Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби, які призначені для збору даних РРО до бази даних відповідної системи обліку, мало б істотно вплинути на процедуру проведення суб'єктами господарювання обліку готівки в касі (оприбуткування готівки).
Указана система, за допомогою якої контролюючий орган отримує звітність про використання РРО суб'єктами господарювання, на думку суду, направлена на забезпечення своєчасного оприбуткування готівки,
Окрім того, позивачем не надано належних та допустимих доказів, які б спростували обставини, зафіксовані контролюючим органом в акті перевірки.
Згідно з частиною другою статті 6 КАС України та статті 17 Закону України «Про виконання рішень і застосування практики Європейського Суду з прав людини» передбачено застосування судами Конвенції та практики ЄСПЛ як джерела права.
У пункті 58 Рішення Європейського суду з прав людини у справі «Серявін та інші проти України» від 10.02.2010 Суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення. Хоча національний суд має певну свободу розсуду щодо вибору аргументів у тій чи іншій справі та прийняття доказів на підтвердження позицій сторін, орган влади зобов'язаний виправдати свої дії, навівши обґрунтування своїх рішень.
Враховуючи існуючу на час розгляду справи усталену практику Верховного Суду (постанова по справі №820/9069/19, №806/616/17, №1340/3510/18, №804/4143/18, №806/616/17, №826/8121/16), а також приписи ст..15 та 17 Закону України №481/95-ВР , суд вважає доведеними обставини порушення платником роздрібної торгівлі пальним матеріально-відповідальними особами ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1» без відповідної ліцензії за період з 01.07.2019 р. по 23.08.2019 р.
Проаналізувавши наведене, суд зазначає, що позовні вимоги є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 19 Конституції України, ст.ст. 243, 244, 245, 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЖЕНЕРАЛ ЛОДЖИСТИК 1" (вул. Полтавський Шлях, буд. 33,м. Харків,61052, код ЄДРПОУ 39717700) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області ДПС України (вул. Сімферопольська, буд. 17а, м. Дніпро, 49005, код ЄДРПОУ 43145015) про визнання протиправними дій - залишити без задоволення.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подачі безпосередньо до Другого апеляційного адміністративного суду апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня вручення повного рішення суду у відповідності до ст. 295 цього Кодексу.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Зінченко А.В.