Справа № 711/1762/20
Провадження № 3/712/1270/20
13 квітня 2020 року, суддя Соснівського районного суду м. Черкаси Рябуха Ю.В., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , працює: головним спеціалістом відділу молодіжної політики, оздоровлення, протидії торгівлі людьми, тендерної рівності Управління у справах сім'ї, молоду та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, проживаючої: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , за ч. 1 ст. 164-14 КпАП України, -
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 23-29/2020 від 28.02.2020р., при проведені перевірки закупівлі відповідно до ст. 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» моніторингу закупівлі ДК 021:2015:55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку, проведеної Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації (далі замовник), який підпорядкований Черкаській обласній державній адміністрації та розташований за адресою : м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, виявлено порушення оприлюднення інформації про закупівлі відповідно до вимог законодавства, зокрема Замовником укладено з ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець» договір від 22.07.2019р.№220/03 про закупівлю послуг. Додатковою угодою від 23.08.2019 р. №1 внесено зміни до договору від 22.07.2019р. № 220/3 щодо зменшення обсягів послуг, проте повідомлення про внесення змін до договору Замовник оприлюднив 28.08.2019 р., тобто у строк , що перевищує три дні з дня винесення таких змін.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину не визнала, пояснила, що повідомлення про внесення змін до договору оприлюднила 23.08.2019, але у зв'язку з технічними причинами була відсутня можливість накладення ЕЦП на оприлюднену додаткову угоду.
Відповідно до ст. 9 ч.1 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адмінправопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адмінправопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноважеими на те органами і посадовими особами заходів адімнвпливу провадиться.в межах їх компетенції у точній відповідності з законом (ст. 7 КУпАП).
За положеннями ст. 245 КУпАП завданнями провадження у зазначених справах є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Суд, відповідно до ст. 252 КУпАП, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що грунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 інкримінується вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.164-14 ч.1 КУпАП, що не знайшло свого підтвердження в судовому засіданні, оскільки 23.08.2019 укладено та підписано Додаткову угоду до Договору 220-03 від 22.07.2019. Цього ж дня, 23.08.2019 зазначену угоду було оприлюденно на веб-порталі Уповноваженого органу, що підтверджується копією скріншоту.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.164-14 ч.1 КпАП України.
Відповідно п. 1 ст. 247 КУпАП провадження по справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Керуючись ч. 1ст. 164-14, п.1 ст.247 КпАП України, -
Провадження по справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1ст. 164-14 КпАП України- закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Соснівського
районного суду м.Черкаси Ю.В. Рябуха