Ухвала від 03.04.2020 по справі 457/1443/19

Справа № 457/1443/19 Головуючий у 1 інстанції: Грицьків В.Т.

Провадження № 22-ц/811/1102/20 Доповідач в 2-й інстанції: Ванівський О. М.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

03 квітня 2020 року Львівський апеляційний суд в складі судді Ванівського О.М., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» на рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 24 січня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до АТ КБ "Приватбанк" про усунення перешкод у розпорядженні та користуванні картковими рахунками та захист прав споживача, -

ВСТАНОВИВ:

апеляційна скарга подана з додержанням вимог ЦПК України щодо форми та змісту апеляційної скарги, порядку її подання, однак з пропуском строку на апеляційне оскарження, в редакції, чинній на момент подання апеляційної скарги.

Апелянт просить такий поновити, як такий, що пропущений з поважних причин, мотивуючи тим, що повний текст рішення отримали 12 лютого 2020 року.

Перевіривши матеріали справи, вважаю, що причини пропуску строку на апеляційне оскарження є поважними, а тому такий підлягає поновленню.

Як вбачається з матеріалів справи, АТ КБ «Приватбанк» копію оскаржуваного рішення отримали поштою 12 лютого 2020 року. Апеляційну скаргу подано апелянтом в межах тридцяти днів з дня вручення повного тексту рішення.

Однією з основних засад судочинства, визначених п.8 ч.3 ст. 129 Конституції України є забезпечення апеляційного та касаційного оскарження рішення суду.

Згідно ч.2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

За своєю формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст.356 ЦПК України, належно сплачено судовий збір, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.

Відповідно до ч.1 ст. 369 ЦПК України апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Справа, відповідно до вимог ст. ст. 274, 368, 369 ЦПК України розглядається без повідомлення учасників справи.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 359, 360, 361, 368 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Поновити Акціонерному товариству Комерційний банк «Приватбанк» строк на апеляційне оскарження рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 24 січня 2020 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» на рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 24 січня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до АТ КБ "Приватбанк" про усунення перешкод у розпорядженні та користуванні картковими рахунками та захист прав споживача.

Зупинити дію рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 24 січня 2020 року.

Ухвалу про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи, відповідно до ст. 360 ЦПК України запропонувати їм протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив на апеляційну скаргу. Відзив подати суду з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Розгляд справи проводити без повідомлення учасників справи, відповідно до вимог ст. 369 ЦПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, в касаційному порядку не оскаржується.

Суддя Львівського апеляційного суду О.М. Ванівський

Попередній документ
88608254
Наступний документ
88608256
Інформація про рішення:
№ рішення: 88608255
№ справи: 457/1443/19
Дата рішення: 03.04.2020
Дата публікації: 08.04.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Львівський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Розклад засідань:
24.01.2020 10:00 Трускавецький міський суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРИЦЬКІВ В Т
суддя-доповідач:
ГРИЦЬКІВ В Т
відповідач:
АТ КБ "Приватбанк"
позивач:
Лісний Василь Ігорович