Ухвала від 06.04.2020 по справі 440/240/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 квітня 2020 р.Справа № 440/240/20

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Судді-доповідача: Ральченка І.М.,

Суддів: Бершова Г.Є. , Катунова В.В. ,

розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо виправлення описки в ухвалах Другого апеляційного адміністративного суду від 17.03.2020 року по справі № 440/240/20 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 28.02.2020 року по справі № 440/240/20

за позовом ОСОБА_1

до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалами Другого апеляційного адміністративного суду від 17.03.2020 року відкрито провадження та призначено справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 17.03.2020 року по справі № 440/240/20 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

Однак, при виготовленні зазначених ухвал була допущена описка та помилково вказано відповідачем - Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області, замість вірного - Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за необхідне виправити допущену в ухвалах Другого апеляційного адміністративного суду від 17.03.2020 року описку, вказавши вірно відповідача - Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Керуючись ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства, суд, -

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в ухвалах Другого апеляційного адміністративного суду від 17.03.2020 року по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 28.02.2020 року по справі № 440/240/20 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, вказавши відповідача - Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Ухвала набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Суддя-доповідач Ральченко І.М.

Судді Бершов Г.Є. Катунов В.В.

Попередній документ
88600084
Наступний документ
88600086
Інформація про рішення:
№ рішення: 88600085
№ справи: 440/240/20
Дата рішення: 06.04.2020
Дата публікації: 08.04.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (29.04.2020)
Дата надходження: 15.01.2020
Предмет позову: визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії