пр. № 2-о/759/186/20
ун. № 759/840/20
про відкриття провадження у справі
04 лютого 2020 року суддя Святошинського районного суду м.Києва Миколаєць І.Ю., розглянувши заяву Органу опіки та піклування Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації (03148, м.Київ, вул.Гната Юри,14-Б) за участі заінтересованих осіб: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), Святошинський психоневрологічний інтернат (03115, м.Київ, вул.Івана Крамського,16) про встановлення опіки над недієздатною,
17.01.2020 року Органу опіки та піклування Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації, заінтересовані особи: : ОСОБА_1 , Святошинський психоневрологічний інтернат звернувсь до Святошинського районного суду з заявою вимогами якої є встановлення опіки над недієздатною ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Заява відповідає вимогам ст. 318 ЦПК України. Спір підвідомчий та підсудний Святошинському районному суду м.Києва.
Підстави для залишення без руху або повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені ЦПК України, відсутні.
Керуючись ст. ст. 19, 258, 293, 317,354 ЦПК України, суддя
Прийняти до розгляду заяву Органу опіки та піклування Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації (03148, м.Київ, вул.Гната Юри,14-Б) за участі заінтересованих осіб: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), Святошинський психоневрологічний інтернат (03115, м.Київ, вул.Івана Крамського,16) про встановлення опіки над недієздатною та відкрити провадження у цивільній справі.
Викликати учасників у судове засідання на 12.40 год 27.04.2020р. до Святошинського районного суду м.Києва (01032,м.Київ, вул. Жилянська, 142 зал.№ 7).
Учасники справи повинні подати докази на які вони посилаються у відповідності до ч. 8 ст. 43 ЦПК України якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника).Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Інформація про рух справи може бути отримана на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://sv.ki.court.gov.ua.
Апеляційна скарга на ухвалу про відкриття провадження може бути подана лише з підстави порушення правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її вручення.
Суддя І.Ю.Миколаєць