Номер провадження 3/754/823/20
Справа №754/896/20
Іменем України
31 березня 2020 року
Суддя Деснянського районного суду міста Києва Бабайлова Л.М., розглянувши адміністративну справу за ст.130 ч.1 КУпАП відносно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого в АДРЕСА_1 , № НОМЕР_1 ,
ОСОБА_1 04.01.2020 о 15.00 годині керував автомобілем «Газ», номерний знак НОМЕР_2 , по вул.Електротехнічній, 5-А в м.Києві в стані алкогольного сп"яніння, чим порушив п.2.9а Правил дорожнього руху України та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_1 неодноразово повідомлявся про час і місце розгляду справи, але в суд не з"явився, в письмових заявах до суду тричі просив відкласти розгляд справи, що суд розцінює як намагання ОСОБА_1 затягнути розгляд справи з метою закінчення строків накладення адміністративного стягнення і таким чином уникнути адміністративної відповідальності.
Вина ОСОБА_1 в інкримінованому адміністративному правопорушенні підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення; переглянутим в суді відеозаписом події, з якого вбачається, що ОСОБА_1 в присутності двох свідків пройшов огляд на стан сп'яніння за допомогою приладу «Драгер», результати якого 1.79%о не оспорював; результатами тесту на алкоголь-1.79%о за допомогою приладу «Драгер»; актом огляду на стан алкогольного сп'яніння з використанням спеціальних технічних засобів; письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 і ОСОБА_3 про те, що ОСОБА_1 в їх присутності пройшов огляд на стан сп'яніння за допомогою приладу «Драгер» з результатом тесту 1.79%о; розпискою ОСОБА_4 , з якої вбачається відсторонення ОСОБА_1 від керування транспортним засобом.
Вважаю необхідним накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 283, 284,294 КУпАП,
Накласти на ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10200гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір - 0,2 розміру прожиткового мінімуму працездатних осіб (420 грн. 40 коп.) в доход держави.
Постанова може бути оскаржена до до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: