справа №619/3944/19
провадження №2/619/175/20
про виправлення описок у судовому рішенні
25 березня 2020 року Дергачівський районний суд
Харківської області
у складі: головуючого судді Жорняк О.М.
за участю секретаря судового засідання Коротченко А.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дергачі, цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Хара Наталії Станіславівни, акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний Банк», третя особа: приватний виконавець Юхименко Ольга Леонідівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,-
Рішенням Дергачівського районного суду Харківської області від 23 березня 2020 року за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Хара Наталії Станіславівни, акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний Банк», третя особа: приватний виконавець Юхименко Ольга Леонідівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, позов задоволено.
Як вбачається з рішення суду, судом допущено описку, а саме: в другому абзаці резолютивної частини рішення помилково вказано «заборгованості в розмірі 15839,68 гривень», замість правильного «заборгованості в розмірі 115839,68 гривень.
Сторони у судове засіданні не з'явилися, відповідно до ч.2 ст. 269 їх неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
Вивчивши матеріали зазначеної вище цивільної справи, суд вважає за можливе виправити описку в судовому рішенні та вказати правильно в другому абзаці резолютивної частини «заборгованості в розмірі 115839,68 гривень».
У відповідності до ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Керуючись ст.269 ЦПК України, -
Виправити описку в рішенні Дергачівського районного суду Харківської області від 23 березня 2020 року за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Хара Наталії Станіславівни, акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний Банк», третя особа: приватний виконавець Юхименко Ольга Леонідівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, позов задоволено та вказати в резолютивній частині рішення в другому абзаці замість помилково написаної «заборгованості в розмірі 15839,68 гривень, вказати правильно - «заборгованості в розмірі 115839,68 гривень».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Дергачівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги особою, яка її оскаржує, протягом п'ятнадцяти днів.
Суддя О. М. Жорняк