Номер провадження 2/676/718/20
12 березня 2020 року. м. Кам'янець- Подільський
Кам'янець- Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
в складі : головуючої судді - Семенюк В.В.
за участю секретаря судового засідання - Стецюк-Стебницької Н.С.
справа № 676/8258/19
позивачки - ОСОБА_1
представника позивачки - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа без самостійних вимог : Орининська сільська рада , про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням ,-
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_3 , третя особа без самостійних вимог : Орининська сільська рада , про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням.
В судове засідання відповідач не з'явився, про день слухання справи повідомлений своєчасно, причини неявки суду не повідомив.
Із розписок вбачається , що відповідач належним чином повідомлений про день слухання справи.
Суд вважає, що по справі слід провести заочний розгляд справи , оскільки відповідач належним чином повідомлений про день слухання справи, не подав заяви про слухання справи у його відсутності та про відкладення судового розгляду, а також те, що позивачка та її представник не заперечують проти проведення по справі заочного розгляду.
Відповідно до ст.280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов , якщо відповідач належним чином повідомлений про дату , час і місце судового засідання і якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 258-260, 280 ЦПК України,-
По справі провести заочний розгляд.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кам'янець-Подільського
міськрайонного суду : Семенюк В.В