КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МИКОЛАЄВА
Справа № 488/524/20
Провадження № 2/488/877/20 р.
Іменем України
17.03.2020 року м. Миколаїв
Суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва Селіщева Л.І., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Адміністрація Корабельного району Миколаївської області та Державна Міграційна Служба України Корабельний районний відділ в м. Миколаєві, про припинення права власності на 1/3 частку у спільному частковому майні, визнання права власності на 1/3 частку квартири з виплатою грошової компенсації, зняття з реєстрації місця проживання, -
Позивач - ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_3 , в якому просить:
- припинити право власності ОСОБА_3 на 1/3 частку квартири АДРЕСА_1 ;
- визнати за нею, ОСОБА_1 , право власності на 1/3 частку квартири АДРЕСА_1 ;
- стягнути з неї на користь відповідача грошову компенсацію вартості її 1/3 частки спірної квартири у розмірі 62 000,00 грн.;
- зняти з реєстрації зняти відповідача та її неповнолітню дитину ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 .
Ухвалою судді від 25.02.2020 року зазначений позов був залишений без руху і позивачу наданий строк для усунення недоліків. Копія зазначеної ухвали була направлена позивачу за адресою, вказаною у позовній заяві.
16.03.2020 року, на виконання ухвали суду про залишення позову без руху, позивачем була подана позовна заява в новій редакції.
Ознайомившись зі змістом позовної заяви приходжу до висновку, що позивач не виконав вимоги ухвали суду від 25.02.2020 року, зокрема, не зазначено у повній мірі реквізити усіх учасників справи; не попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку з розглядом справи; наявність у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до позовної заяви; доказів, які не можуть бути подані разом із цивільним позовом.
Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 та 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позову у строк, встановлений судом, заява вважається не поданою і повертається позивачеві.
Враховуючи викладене, вважаю необхідним повернути дану заяву позивачу та вважати її не поданою на підставі ч. 3 ст. 185 ЦПК України.
Крім цього, вважаю за необхідним повернути позивачу сплачений нею судовий збір у розмірі 1681,60 грн. за квитанцією № 199 від 20.02.2020 року, на підставі ст. 7 Закону України “Про судовий збір”.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Адміністрація Корабельного району Миколаївської області та Державна Міграційна Служба України Корабельний районний відділ в м. Миколаєві, про припинення права власності на 1/3 частку у спільному частковому майні, визнання права власності на 1/3 частку квартири з виплатою грошової компенсації, зняття з реєстрації місця проживання - повернути позивачу.
Роз'яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Повернути ОСОБА_1 сплачений нею судовий збір у розмірі 1681,60 грн. за квитанцією № 199 від 20.02.2020 року.
Дану ухвалу направити для виконання в Управління Державного казначейства у місті Миколаєві.
Ухвала, в частині повернення матеріалів справи, може бути оскаржена до Миколаївського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її винесення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.І. Селіщева