вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
17.03.2020 м. ДніпроСправа № 904/164/20
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Корум Дружківський машинобудівний завод", м. Дружківка
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дом"ДНЛ Груп", м. Дніпро
про визнання договору № КДРМЗ/037-19 від 18.01.2019 року недійсним
Суддя Мартинюк С.В.
Секретар судового засідання Кучма Т.В.
Представники:
Від позивача: не з'явився;
Від відповідача: Чернета В.Є. (дов. від 30.07.2018; адвокат).
Товариство з обмеженою відповідальністю "Корум Дружківський машинобудівний завод" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Корум Дружківський машинобудівний завод" про визнання договору № КДРМЗ/037-19 від 18.01.2019 року недійсним.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що договір № КДРМЗ/037-19 від 18.01.2019 року підписаний неуповноваженою особою, а відтак має бути визнаний недійсним в порядку ст.215 ЦК України
Ухвалою господарського суду від 13.01.2020 позовну заяву залишено без руху, зобов'язано позивача надати належні докази докази скерування відповідачу позовної заяви з додатками на адресу зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
21.01.2020 до господарського суду надійшла заява про усунення недоліків.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 22.01.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 11.02.2020.
10.02.2020 від позивача на адресу суду надійшло клопотання про відкладення слухання справи на іншу дату через участь представника позивача в іншому судовому засіданні.
10.02.2020 від відповідача до суду надійшло клопотання про відкладення слухання справи на іншу дату через участь представника відповідача в іншому судовому засіданні.
За результатами проведення судового засідання ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області 11.02.2020 відкладено слухання справи у підготовчому провадженні на 03.03.2020.
03.03.2020 відповідач подав до суду відзив на позов. Відповідно до змісту поданого відзиву на позов, відповідач просить в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.
За результатами проведення судового засідання ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 03.03.2020 закрито підготовче провадження та призначено справу до розгляду по суті на 17.03.2020.
16.03.2020 від позивача на електронну адресу суду надійшло клопотання про відкладення слухання справи по суті у зв'язку із введенням карантину в Україні та встановленим обмеженням на пересування.
Відповідно до приписів ч.1-2 ст. 202 ГПК України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею. Суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав:1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.
У зв'язку з вищевикладеним, суд вважає за можливе відкласти розгляд справи по суті для забезпечення реалізації учасниками процесу своїх прав.
Керуючись ст.ст. 216, 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1. Відкласти розгляд справи по суті на 13.04.2020 о 10:20.
2. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання - 17.03.2020 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя С.В. Мартинюк