Справа № 445/121/20
провадження № 2/445/218/20
16 березня 2020 року Золочівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Пилип'яка П.В.
при секретарі Мацайло О.М.
за участі представника позивача Гребенюка О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Золочеві за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
враховуючи, що виготовлення описової і мотивувальної частини рішення суду, вимагає тривалого часу, суд, вважає можливим оголосити вступну та резолютивну частини рішення, відклавши складання повного тексту рішення суду на строк до п'яти днів згідно вимог ч. 6 ст. 259 ЦПК України.
Керуючись ст. 259 ЦПК України, суд
у задоволенні позовної заяви акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - відмовити.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за заявою відповідача поданою протягом 30 днів з дня отримання його копії.
Апеляційна скарга на рішення може бути протягом 30-ти днів з дня складання повного судового рішення безпосередньо до Львівського апеляційного суду або через Золочівський районний суд Львівської області.
Рішення набирає законної сили після закінчення 30-денного строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя П. В. Пилип'як