Ухвала від 03.03.2020 по справі 698/29/20

Справа № 698/29/20

Провадження № 2/698/142/20

УХВАЛА

03 березня 2020 р. смт. Катеринопіль

Суддя Катеринопільського районного суду Черкаської області Баранов О.І., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до філії «Єрківський спецкар'єр» ДП «Черкаський Облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди, -

встановив:

До Катеринопільського районного суду Черкаської області надійшов позов ОСОБА_1 до філії «Єрківський спецкар'єр» ДП «Черкаський Облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди.

Ухвалою суду від 27.01.2020 року у даній справі відкрито провадження та постановлено проводити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

03.03.2020 року на адресу суду від представника відповідача ОСОБА_2 надійшов лист № 76 від 02.03.2020 року, з якого вбачається, що комісія з трудових спорів ДП «Черкаський Облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» прийняла рішення задовольнити вимоги ОСОБА_1 . На даний час виконавчі провадження зареєстровані та розпочато їх виконання.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що провадження у справі підлягає закриттю виходячи з наступних підстав.

Відповідно до ч.2 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Відповідно до ч.2 ст. 256 ЦПК України у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Таким чином, провадження у справі підлягає закриттю в зв'язку з відсутністю предмету спору.

Керуючись ст. 255, 256 ЦПК України, суд, -

постановив:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до філії «Єрківський спецкар'єр» ДП «Черкаський Облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди закрити у зв'язку з відсутністю предмету спору.

Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до Черкаського апеляційного суду.

Суддя

Катеринопільського районного суду О.І. Баранов

Попередній документ
88221652
Наступний документ
88221654
Інформація про рішення:
№ рішення: 88221653
№ справи: 698/29/20
Дата рішення: 03.03.2020
Дата публікації: 18.03.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Калинопільський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них; про виплату заробітної плати
Розклад засідань:
03.03.2020 10:30 Катеринопільський районний суд Черкаської області