Справа № 473/378/20
Номер провадження 1-кп/473/150/2020
Іменем України
"13" березня 2020 р. місто Вознесенськ
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі: головуючого судді - ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
при розгляді кримінального провадження по обвинуваченню
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_2 ,
в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України,
Учасники процесу:
прокурор ОСОБА_4
потерпіла ОСОБА_5
13 березня 2020 року в судове засідання обвинувачений ОСОБА_3 , який належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, не з'явився з невідомих суду причин.
Здійснювати судовий розгляд кримінального провадження без участі обвинуваченого ОСОБА_3 неможливо.
Прокурором заявлено клопотання про здійснення приводу обвинуваченого ОСОБА_3 в судове засідання.
Відповідно до ч.2 ст.139, ч.3 ст.140 КПК України, до обвинуваченого, який не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, може бути застосований привід.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 139, 140-143 КПК України, суд, -
Розгляд кримінального провадження по обвинуваченню ОСОБА_3 за ч.1 ст.185 КК України, відкласти до 11 години 30 хвилин - 09 квітня 2020 року.
Здійснити привід обвинуваченого за ч.1 ст.185 КК України ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_2 , - в судове засідання на 11 годину 00 хвилин - 09 квітня 2020 року.
Виконання приводу в судове засідання обвинуваченого ОСОБА_3 , доручити Вознесенському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1