12 березня 2020 року Справа № 808/40/17
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Стрельнікова Н.В., перевіривши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Поток круг» про заміну сторони виконавчого провадження по справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Поток круг”,
до Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області
про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебувала справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Поток круг” до Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.
Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 08 липня 2017 року позов задоволено частково.
11.03.2020 (вх. №11408) до суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Поток круг» про заміну сторони виконавчого провадження по справі №808/40/17.
Відповідно до ч.3 ст. 166 КАС України, заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
Статтею 167 КАС України (в редакції чинній на час подання заяви) передбачені загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення.
Так серед іншого, абзацем десятим частини першої статті 167 КАС України передбачено, що до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
В даному випадку заявником не надано доказів надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження) заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Пунктом 2 ст. 167 КАС україни передбачено, якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Таким чином, заявником подано заяву заяву про накладення штрафу встановленого ст. 382 КАС України без додержання вимог частини 1 ст. 167 КАС України, у зв'язку з чим заяву слід повернути заявнику без розгляду.
Керуючись ч. 2 ст. 167 КАС України, суддя
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Поток круг» про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі №808/40/17 повернути заявнику без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили у порядку та строки, передбачені ст. 256 КАС України та може бути оскаржена у порядку та строки, передбачені ст.ст. 293, 294, 295, 296 КАС України.
Суддя Н.В. Стрельнікова