22-ц/804/1263/20
242/54/20
Головуючий в 1 інстанції Черков В.Г.
Доповідач: Мальцева Є.Є.
06 березня 2020 року м. Маріуполь
Донецький апеляційний суд у складі судді Мальцевої Є.Є., одержавши апеляційну скаргу заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області на ухвалу Селидівського міського суду Донецької області від 04 лютого 2020 року у цивільній справі за заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 , треті особи - Курахівська міська рада Мар'їнського району Донецької області, Управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища -
Ухвалою Селидівського міського суду Донецької області від 04 лютого 2020 року позовну заяву заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 , треті особи - Курахівська міська рада Мар'їнського району Донецької області, Управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища - повернуто прокурору.
Не погоджуючись з вказаним рішенням, заступник керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій подав апеляційну скаргу, яка разом з матеріалами справи надійшла до Донецького апеляційного суду.
При вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження, судом встановлено, що справа не може бути прийнята до розгляду апеляційною інстанцією, оскільки є такою, що неналежно оформлена.
Перевіркою матеріалів справи встановлено, що в апеляційній скарзі зазначено як додаток документ про сплату судового збору. Фактично в матеріалах справи, які надійшли до апеляційного суду, відсутній документ про сплату судового збору, зазначений у додатках до апеляційної скарги, в описі документів до справи він також відсутній.
Відповідно до ч.2 Розділу ІІ Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, конверти (пакети), в яких надходять документи, приєднуються до одержаних документів. У разі одержання документів у пошкодженій упаковці, або якщо при відкритті конверта (пакета) виявлено відсутність будь-якого документа чи додатка до нього, про це складається акт (додаток 1) у двох примірниках, один з яких надсилається відправнику, а другий додається до вхідних документів.
В матеріалах справи, що направлені до апеляційного суду, відсутній вищезазначений документ.
Враховуючи викладене, апеляційний суд вважає за необхідне відповідно до ч. 3 ст. 365 ЦПК України повернути зазначену справу до Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області для належного оформлення.
Керуючись ст. 365 ЦПК України, -
Цивільну справу за позовом заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області на ухвалу Селидівського міського суду Донецької області від 04 лютого 2020 року у цивільній справі за заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури, що діє в інтересах Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області, до ОСОБА_1 , треті особи - Курахівська міська рада Мар'їнського району Донецької області, Управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища повернути до Селидівського міського суду Донецької області для належного оформлення, для чого надати строк до 23 березня 2020 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Донецького апеляційного суду Є.Є. Мальцева