28.02.2020 Справа № 756/2711/20
Унікальний № 756/2711/20
Провадження № 3/756/1576/20
Іменем України
«28» лютого 2020 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Белоконна І.В., розглянувши матеріали, що надійшли від Управління патрульної поліції МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 124 КУпАП, -
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 082509 водій ОСОБА_1 13.02.2020 о 08 годині 40 хвилин, керуючи автомобілем «Ssang Yong», д.н.з. НОМЕР_1 , в м. Києві по просп. С. Бандери при зміні напрямку руху не впевнився в безпечності маневру та скоїв зіткнення з автомобілем «Hyundai», д.н.з. НОМЕР_2 , що рухався в попутному напрямку, внаслідок чого обидва т/з зазнали механічних пошкоджень. Водій ОСОБА_1 порушив п. 10.1 Правил дорожнього руху.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про час та місце повідомлявся належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає необхідним визнати ОСОБА_1 винним у порушенні вимог Правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів, у зв'язку із чим притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП, оскільки його винність підтверджується зібраними у справі доказами, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, даними схеми ДТП, поясненнями та застосувати стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. 283 - 285 КУпАП, -
ОСОБА_1 притягнутидо адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП та застосувати стягнення у виді штрафу у розмірі 20 (двадцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень 00 копійок.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в рахунок держави в розмірі 420 (чотириста двадцять) гривень 40 копійок.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці.
Суддя: І.В. Белоконна