Справа №295/2685/20
Категорія 93
1-кп/295/694/20
05.03.2020 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1
секретар судового засідання ОСОБА_2
розглянувши у підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження № 12020060020000071 від 06.01.2020 стосовно ОСОБА_3 по обвинуваченню за ст. 185 ч. 3, ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України, ОСОБА_4 по обвинуваченню за ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України,
з участю учасників судового провадження:
прокурора ОСОБА_5 ,
потерпілої ОСОБА_6 ,
обвинувачених ОСОБА_7 , ОСОБА_8 ,
захисника ОСОБА_9 ,
До суду надійшов обвинувальний акт щодо ОСОБА_3 по обвинуваченню за ст. 185 ч. 3, ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України, ОСОБА_4 по обвинуваченню за ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України.
В підготовчому засіданні прокурор висловив думку щодо призначення справи до судового розгляду, так як справа підсудна Богунському районному суду м. Житомира відповідно до вимог КПК України, підстав для закриття або зупинення провадження по справі не вбачається, обвинувальний акт складено відповідно до вимог КПК України, що розгляд справи повинен відбуватися у відкритому судовому засіданні з участю усіх учасників судового провадження. Прокурором зазначено про надання під час судового розгляду процесуальних документів (інших доказів) відповідно до реєстру, просив викликати до суду свідка, просив витребувати досудову доповідь та вирішити питання щодо об'єднання в одне провадження справ, які перебувають на розгляді в суді на даний час щодо обвинуваченого ОСОБА_10 .. Прокурором заявлено клопотання про продовження строку дії обраних обвинуваченим запобіжних заходів.
Учасники провадження не заперечують щодо призначення справи до розгляду, щодо дослідження в судовому засіданні при розгляді справи заявлених прокурором доказів.
Потерпілою подано уточнений цивільний позов, який вона просить прийняти до розгляду.
Захисником зазначено про надання під час судового розгляду документів щодо характеристики обвинуваченого ОСОБА_8 ..
Заслухавши думки учасників судового провадження, суд вважає, що підготовка до судового розгляду завершена.
Обвинувальний акт відповідає вимогам ст. 291 КПК України, вказане кримінальне провадження підсудне Богунському районному суду м. Житомира відповідно до вимог ст. 34 КПК України. Відсутні підстави для закриття провадження згідно з п. 2) ч. 3 ст. 314 КПК України. Кримінальне провадження здійснюється одноособово суддею відповідно до вимог ст. 31 ч. 1 КПК України, у відкритому судовому провадженні згідно з ч. 2 ст. 27 КПК України з участю учасників судового провадження. Підлягає до задоволення клопотання прокурора про виклик свідка та витребовування досудової доповіді. Підлягає до задоволення клопотання прокурора щодо об'єднання справ.
Підлягає до задоволення клопотання прокурора щодо продовження дії строку запобіжного заходу, обраних обвинуваченим, на строк 60 днів, оскільки на даний час відсутні підстави для його змін з урахуванням стадії судового розгляду, яка не дає можливості висловитися про наявність чи відсутність складу інкримінованого діяння.
Підлягає до прийняття уточнений позов потерпілої про відшкодування спричиненої шкоди.
Керуючись ст.ст. 314-316 КПК України, суд -
Призначити судовий розгляд кримінального провадження стосовно ОСОБА_3 по обвинуваченню за ст. 185 ч. 3, ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України, ОСОБА_4 по обвинуваченню за ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України у відкритому судовому провадженні одноособово суддею на 07 квітня 2020 року на 14 годину 30 хвилин в залі № 4Б4 Богунського районного суду м. Житомира.
Об'єднати в одне провадження справи щодо обвинуваченого ОСОБА_3 - справа по обвинуваченню за ст. 185 ч. 1, ст.ст. 15 ч. 2, 185 ч. 2, ст. 185 ч. 3 КК України (№ 295/7351/19) та справа по обвинуваченню за ст. 185 ч. 3, ст.ст. 15 ч. 3 ст. 185 ч. 3 КК України (№ 295/2685/20).
Присвоїти справі № 295/7351/19.
В судове засідання викликати прокурора, потерпілу, обвинувачених, захисника, свідка.
Прийняти до розгляду уточнений цивільний позов потерпілої про відшкодування спричиненої шкоди.
Зобов'язати Богунський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області надати досудову доповідь щодо обвинувачених.
Продовжити обвинуваченим строк дії запобіжних заходів на 60 днів - по 05.05.2020 (включно):
ОСОБА_11 - цілодобового домашнього арешту за адресою: АДРЕСА_1 .
Продовжити покладені на обвинуваченого наступні обов'язки:
- не відлучатися з населеного пункту за постійним місцем проживання без дозволу суду;
- повідомляти суд про зміну свого місця проживання;
- прибувати до суду за кожною вимогою;
- утримуватись від спілкування з іншими учасниками кримінального провадження.
ОСОБА_12 - домашнього арешту в період часу з 22 години по 06 годину наступного дня, за адресою: АДРЕСА_2 .
Продовжити покладені на обвинуваченого наступні обов'язки:
- не відлучатися з населеного пункту за постійним місцем проживання без дозволу суду;
- повідомляти суд про зміну свого місця проживання;
- прибувати до суду за кожною вимогою;
- утримуватись від спілкування з іншими учасниками кримінального провадження.
Ухвала суду в частині дії запобіжного заходу може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом 7 днів з моменту оголошення.
Суддя ОСОБА_1