Справа № 165/2770/19
Провадження № 2/165/137/20
25 лютого 2020 року м. Нововолинськ
Нововолинський міський суд Волинської області в складі головуючого судді Ушакова М.М., за участю секретаря Лубаєвської Л.В., розглянувши питання щодо виправлення описки у судовому рішенні, -
встановив:
09 жовтня 2019 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.
20 січня 2020 року Нововолинським міським судом Волинської області винесено рішення суду, яким позов задоволено, вирішено: шлюб розірвати, стягувати щомісячно з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання малолітньої доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 2000 (дві тисячі) гривень з індексацією відповідно до закону, починаючи з 09 жовтня 2019 року до досягнення дитиною повноліття, а також відповідно до ст.ст. 141, 142 ЦПК України вирішено питання судових витрат по справі.
20 лютого 2020 року Нововолинським міським судом Волинської області винесено ухвалу суду, якою виправлено допущену описку у рішенні суду від 20 січня 2020 року в частині розміру стягуваних аліментів, ухвалено вважати вірно зазначеною суму розміру стягуваних аліментів - "1500 (одній тисячі п'ятсот) грн. 00 коп."
Судом встановлено, що в резолютивній частині рішення суду від 20 січня 2020 року допущена описка, а саме не зазначено дати реєстрації шлюбу, хоча в описовій частині рішення вказано дату реєстрації сторонами шлюбу.
Як вбачається із свідоцтва про шлюб сторони по справі ОСОБА_1 та ОСОБА_4 зареєстрували шлюб 12 серпня 2015 року у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстаційної служби Нововолинського міського управління юстиції Волинської області, актовий запис №267 (а.с.5).
Згідно ч.1, 2 ст.269 КПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи вищенаведене суд вважає за необхідне виправити допущену у судовому рішенні описку.
Керуючись ст.ст. 269, 353 ЦПК України, -
ухвалив:
Виправити допущену описку в резолютивній частині рішення Нововолинського міського суду Волинської області від 20 січня 2020 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів зазначивши дату реєстрації шлюбу - 12 серпня 2015 року.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Волинського апеляційного суду через Нововолинський міський суд Волинської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Головуючий підпис
Згідно з оригіналом
Суддя М.М. Ушаков