№ 3-598/10
30 березня 2010 року суддя Пролетарського районного суду м. Донецька Лебеденко С.В., розглянувши матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у с. Русін - Яр, Костянтинівського району Донецької області, працюючого у ВАТ «Шахтоуправління Донбас», шахта «Комунарська», ГРОЗ, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 124 КпАП України, -
встановив:
13.02.2010 року о 13 годині 30 хвилин, у м. Макіївка на автодорозі Донецьк - Єнакієве на повороті до с. Ханженково водій ОСОБА_1, рухаючись на автомобілі марки «GEELY JI 7162», державний номер НОМЕР_1, не обрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку та виїхав на смугу зустрічного напрямку і скоїв зіткнення з автомобілем марки ВАЗ 21124, державний номер НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, внаслідок чого вказані транспортні засоби отримали механічні ушкодження, чим порушив п.п. 12.1 та 11.3 Правил дорожнього руху України.
У судовому засіданні та при складанні протоколу правопорушник не заперечував проти вказаних обставин, свою вину у скоєнні правопорушення визнав у повному обсязі.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що правопорушник вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КпАП України.
Вирішуючи питання про призначення покарання, у відповідності до ст. 33 КпАП України, враховується характер скоєного правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, пом'якшуючі та обтяжуючі обставини. З врахуванням вищевикладених обставин, вважаю можливим застосувати до ОСОБА_1 покарання у вигляді штрафу у доход держави.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 283, 284, 287 КпАП України, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України та накласти стягнення у вигляді штрафу у доход держави у розмірі 340,00 грн.
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Донецької області через Пролетарський районний суд м. Донецька або може бути опротестована прокурором.
Постанова набирає законної чинності після закінчення строку подачі скарги або протесту прокурора.
Суддя: С.В. Лебеденко