Ухвала від 03.02.2009 по справі 22Ц-979/09

Справа № 22Ц-979/09

Головуючий в суді І інстанції Єременко В.М.

Доповідач в суді II інстанції Сліпченко О.І.

УХВАЛА

3 лютого 2009 року суддя апеляційного суду Київської області Сліпченко О.І., перевіривши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, третя особа Баришівська районна державна нотаріальна контора про визнання договору дарування житлового будинку недійсним, визнання права власності на будинок,

встановив:

21 січня 2009 року Баришівським районним судом до апеляційного суду Київської області надіслано цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, третя особа Баришівська районна державна нотаріальна контора про визнання договору дарування житлового будинку недійсним, визнання права власності на будинок з апеляційною скаргою ОСОБА_5

Справа не може бути призначена до апеляційного розгляду та підлягає поверненню до суду першої інстанції для належного оформлення з наступних підстав.

У тексті рішення суду (а.с. 147) датою його ухвалення зазначено 10 грудня 2008 року. При цьому з журналу судового засідання (а.с. 146) та звіту судового засідання (а.с. 169) вбачається, що рішення суду проголошено 12 грудня 2008 року.

Також в матеріалах справи відсутній початок журналу судового засіданні від 12 грудня 2008 року, не має закінчення журнал судового засідання від 10 грудня 2008 року (а.с.146).

Вказане позбавляє можливості визначити дійсну дату ухвалення рішення.

Відповідно до ч.4 ст.297 ЦПК України, при надходженні неналежно оформленої справи, суддя-доповідач повертає справу до суду першої інстанції, про що постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.

З урахуванням наведеного та керуючись п.4 ст.297 ЦПК України, суддя,

ухвалив:

Справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, третя особа Баришівська районна державна нотаріальна контора про визнання договору дарування житлового будинку недійсним, визнання права власності на будинок повернути до Баришівського районного суду для належного оформлення, встановивши для цього тритижневий строк з дня отримання справи.

Попередній документ
8795196
Наступний документ
8795198
Інформація про рішення:
№ рішення: 8795197
№ справи: 22Ц-979/09
Дата рішення: 03.02.2009
Дата публікації: 17.05.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Київської області
Категорія справи: