Ухвала від 28.02.2020 по справі 712/10635/19

Провадження № 2/712/229/20

Справа №712/10635/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 лютого 2020 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого судді - ПИРОЖЕНКО С.А.

при секретарі - ТІТОВА О.І.

розглянувши в судовому засіданні в залі суду м. Черкаси в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Черкаської міської ради про визначення місця проживання дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до відповідача про визначення місця проживання дитини.

До початку судового засідання позивач подав до суду заяву про залишення позовної заяви без розгляду.

Сторони до судового засідання не з'явилися, направили до суду заяви про розгляд справи в їх відсутність та підтримали заяву про залишення позову без розгляду.

У зв'язку з неявкою сторін фіксація технічними засобами відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України не здійснювалася.

У відповідності до вимог п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Суд, дослідивши матеріали справи вважає, що в зв'язку з поданою заявою, можливо залишити позов без розгляду, з роз'ясненням вимог ч.2 ст. 257 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 200, 257 ч. 1 п. 5 та ч.2, 260-261 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Черкаської міської ради про визначення місця проживання дитини - залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

ГОЛОВУЮЧИЙ :
Попередній документ
87914789
Наступний документ
87914791
Інформація про рішення:
№ рішення: 87914790
№ справи: 712/10635/19
Дата рішення: 28.02.2020
Дата публікації: 02.03.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Соснівський районний суд м. Черкаси
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Розклад засідань:
20.01.2020 10:00 Соснівський районний суд м.Черкас
30.01.2020 12:00 Соснівський районний суд м.Черкас
28.02.2020 10:00 Соснівський районний суд м.Черкас
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПИРОЖЕНКО (С А) С
суддя-доповідач:
ПИРОЖЕНКО (С А) С
відповідач:
Андрусенко Світлана Левківна
позивач:
Андрусенко Віктор Петрович
третя особа:
Орган опіки та піклування ЧМР