Ухвала від 27.02.2020 по справі 280/2779/19

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

27 лютого 2020 року м. Дніпросправа № 280/2779/19

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Білак С.В. (доповідач),

суддів: Олефіренко Н.А., Шальєвої В.А.,

перевіривши матеріали справи та апеляційну скаргу Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2019 року у справі №280/2779/19 за адміністративним позовом Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» до Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання протиправною та скасування наказу, -

ВСТАНОВИВ:

27.11.2019 року до Третього апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа №280/2779/19 з апеляційною скаргою Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2019 року.

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 02 грудня 2019 року апеляційну скаргу Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» залишено без руху, встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху шляхом надіслання на адресу Третього апеляційного адміністративного суду: документу про сплату судового збору.

Копію ухвали Третього апеляційного адміністративного суду від 02.12.2019 року разом із супровідним листом направлено на адресу скаржника.

Проте, на адресу Третього апеляційного адміністративного суду повернувся конверт з відміткою «За закінченням терміну зберігання».

23.01.2020 року Третім апеляційним адміністративним судом повторно направлено на адресу скаржника копію ухвали від 02.12.2019 року про залишення апеляційної скарги без руху у справі №280/2779/19.

Копія ухвали суду від 02.12.2019 року, яка повторно направлена на адресу скаржника 23.01.2020 року, отримана апелянтом 28.01.2020 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

Станом на 27.02.2020 року (з урахуванням терміну більшого ніж необхідно на поштовий перебіг) вимог ухвали від 02.12.2019 року апелянтом не виконано, отже недоліки апеляційної скарги не були усунуті у встановлений судом строк.

Відповідно до ч.2 ст.298 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.

За приписами п.1 ч.4 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Оскільки апелянтом не було усунуто недоліки апеляційної скарги у встановлений судом строк, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга підлягає поверненню особі, яка її подала.

Керуючись ст. ст.169, 298, 325, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2019 року у справі №280/2779/19 за адміністративним позовом Приватного підприємства «Торговий Дім «СІЧ» до Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання протиправною та скасування наказу - повернути скаржнику.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повний текст ухвали складений 27 лютого 2020 року.

Головуючий - суддя С.В. Білак

суддя Н.А. Олефіренко

суддя В.А. Шальєва