Ухвала від 25.02.2020 по справі 755/2674/20

Справа № 755/2674/20

УХВАЛА

"25" лютого 2020 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Виниченко Л.М., перевіривши виконання вимог ст. 318 ЦПК України за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 про встановлення факту постійного проживання зі спадкоємцем на час відкриття спадщини,-

УСТАНОВИВ:

До Дніпровського районного суду м. Києва із заявою про встановлення факту постійного проживання зі спадкоємцем на час відкриття спадщини звернувся ОСОБА_1 .

При вивчені заяви та доданих до неї документів встановлено, що дана заява не відповідає вимогам ст. 318 ЦПК України з наступних підстав.

На підтвердження заявлених вимог заявником не надано доказів про реєстрацію спадкодавця на час смерті, у звязку із чим заявнику було відмовлено нотаріусом у видачі свідоцтва про право на спадщину.

Крім того, у разі неприйняття ніким із спадкоємців спадщини, заінтересованою особою у справі також має бути орган місцевого самоврядування в особі Київської міської ради.

При зазначенні у заяві в якості другої заінтересованої особи Київської міської ради, необхідно вказати її адресу місця знаходження, поштовий індекс та код ЄДРПОУ.

На виконання вимог ухвали заявнику необхідно надати виправлену заяву та належним чином засвідчені копії доданих до неї документів у кількості учасників судового розгляду.

Вищенаведені недоліки заяви унеможливлюють відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 статті 185 Цивільного процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Оскільки заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 318 Цивільного процесуального кодексу України, заява підлягає залишенню без руху.

Керуючись статтями 185, 294, 318 Цивільного процесуального кодексу України,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 про встановлення факту постійного проживання зі спадкоємцем на час відкриття спадщини залишити без руху з наданням строку заявнику для усунення недоліків не більше п'яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі невиконання вимог ухвали заява буде вважатися не поданою і повернута завнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
87820834
Наступний документ
87820836
Інформація про рішення:
№ рішення: 87820835
№ справи: 755/2674/20
Дата рішення: 25.02.2020
Дата публікації: 27.02.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:
Розклад засідань:
02.04.2020 15:40 Дніпровський районний суд міста Києва
13.05.2020 09:10 Дніпровський районний суд міста Києва
16.06.2020 09:10 Дніпровський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВИНИЧЕНКО Л М
суддя-доповідач:
ВИНИЧЕНКО Л М
заінтересована особа:
Антоненко Володимир Якович
заявник:
Антоненко Яків Микитович
третя особа:
Київська міська рада