Рішення від 11.02.2020 по справі 200/9588/19-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 лютого 2020 р. Справа№200/9588/19-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Циганенка А.І., за участі секретаря судового засідання Супрун Г.С., представника позивача Шевченко Н.В., представника відповідача Яковлєвої А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» до Головного управління ДПС у Донецькій області про скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

26 липня 2019 року шляхом надіслання поштою позивач, Публічне акціонерне товариство «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська», звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача, Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області, про скасування податкових повідомлень-рішень. В обґрунтування позовних вимог позивач покликався на те, що відповідач порушив спосіб реалізації владних управлінських функцій здійснивши перевірку своєчасності сплати грошових зобов'язань в межах камеральної перевірки, що в свою чергу призводить до відсутності правових наслідків такої перевірки. На думку позивача, останній має право не нараховувати та не сплачувати плату за землю, оскільки земельна ділянка розташована на території населеного пункту на лінії зіткнення. Крім цього, місцезнаходження позивача це територія населеного пункту, що розташований на лінії зіткнення і станом на 01 січня 2017 року позивач не змінив свого місцезнаходження, а отже у відповідача були відсутні правові підстави для застосування штрафних санкцій та/або пені за несвоєчасне погашення грошових зобов'язань. З посиланням на статті 35, 38, 75, 76, 87, пункт 38 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу позивач просив скасувати податкові повідомлення-рішення від 18 квітня 2019 року №0079554308, 0079534308 про зобов'язання по платі за земельну ділянку та екологічного податку.

У відзиву на адміністративний позов відповідач позовні вимоги не визнав, просив відмовити в їх задоволенні з наступних підстав. Позивач узгодив суму грошового зобов'язання з орендної плати за землю та екологічного податку, оскільки самостійно зазначив ці суми у відповідних податкових деклараціях, які були подані до контролюючого органу, і тому позивач мав сплатити їх протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації. Предметом камеральної перевірки може бути своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах. Земельна ділянка, яку орендує позивач, розташована на території населеного пункту, який не включений до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, які розташовані на лінії зіткнення. За приписами підпункту 38.2 пункту 38 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення проведення операції Об'єднаних сил (ООС) для платників податків, місцезнаходженням (місцем проживання) яких станом на 14 квітня 2014 року була тимчасово окупована територія та/або територія населених пунктів на лінії зіткнення і які станом на 1 січня 2017 року не змінили своє місцезнаходження (місце проживання) із зазначених територій на іншу територію України зупиняється нарахування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені за несвоєчасне погашення визначених станом на 14 квітня 2014 року грошових зобов'язань. Станом на 14 квітня 2014 року заборгованість з орендної плати з юридичних осіб, рентної плати за спеціальне використання води та екологічного податку у позивача відсутня.

05 серпня 2019 року позовна заява залишена без руху і позивачу наданий строк для усунення її недоліків.

23 вересня 2019 року відкрито провадження у справі та її розгляд призначений за правилами спрощеного позовного провадження.

18 листопада 2019 року розгляд справи продовжений за правилами загального позовного провадження.

18 листопада 2019 року від позивача витребувані докази.

23 січня 2020 року Головне управління ДФС у Донецькій області замінено правонаступником Головним управлінням ДПС у Донецькій області.

23 січня 2020 року закрито підготовче провадження і справа призначена до судового розгляду по суті на 05 лютого 2020 року.

У судових засіданнях, які відбулися 05 та 11 лютого 2020 року, представник позивача підтримав позовні вимоги, просив їх задовольнити в повному обсязі, надав пояснення аналогічні викладеним в заявах по суті справи.

У судових засіданнях, які відбулися 05 та 11 лютого 2020 року, представник відповідача позовні вимоги не визнав в повному обсязі, просив відмовити в їх задоволенні, надав пояснення аналогічні викладеним в заявах по суті справи.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши докази та письмові пояснення, викладені в заявах по суті справи, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та заперечення проти нього, суд встановив наступне.

Публічне акціонерне товариство «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» (місцезнаходження: 85205, Донецька область, м. Дзержинськ, вул. Леніна, буд. 11; код ЄДРПОУ 00176495) зареєстровано в якості юридичної особи, про що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесений запис номер 1 258 120 0000 000165, та перебуває на обліку, як платник податків у Торецькому відділенні Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДФС у Донецькій області (а.с. 13-17).

14 серпня 2003 року між Державним відкритим акціонерним товариством «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» (Орендар) та Костянтинівською районною державною адміністрацією (Орендодавець) був укладений договір оренди землі, за умовами якого Орендодавець передав, а Орендар набув право на оренду земельної ділянки, яка знаходиться на території Катеринівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, для розширення діючого породного відвалу (а.с. 164-173).

27 липня 2017 року ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» подало до контролюючого органу податкову декларацію екологічного податку за 2 квартал 2017 року, реєстраційний №9147316849, в якій самостійно визначило податкове зобов'язання з екологічного податку в сумі 443475,70 гривень (а.с. 136-141).

31 жовтня 2017 року ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» подало до контролюючого органу податкову декларацію екологічного податку за 3 квартал 2017 року, реєстраційний №9226448663, в якій самостійно визначило податкове зобов'язання з екологічного податку в сумі 393532,92 гривень (а.с. 142-147).

13 лютого 2018 року ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» подало до контролюючого органу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за землі державної або комунальної власності за 2018 року, реєстраційний №9019780823, в якій самостійно визначило податкове зобов'язання з орендної плати в сумі 43777,71 гривень (а.с. 159-163).

14 березня 2019 року контролюючим органом проведена камеральна перевірка своєчасності сплати узгодженої суми грошового зобов'язання по платі за земельну ділянку та екологічного податку ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська», за наслідками якої був складений «Акт про результати перевірки своєчасності сплати узгодженого податкового зобов'язання по платі за земельну ділянку та екологічного податку Публічного акціонерного товариства «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» код ЄДРПОУ 00176495» (далі - Акт) (а.с. 27-30, 50-54).

За висновками Акту ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» порушило терміни сплати самостійно узгодженого податкового зобов'язання:

по податковій декларації з плати за землю за 2018 рік, реєстраційний №9019780823 від 13 лютого 2018 року протягом строків, визначених пунктом 57.1 статті 57 та пункту 287.3 статті 287 Податкового кодексу України;

по податковим деклараціям екологічного податку за 2 квартал 2017 року, реєстраційний №9147316849 від 27 липня 2017 року, та за 3 квартал 2017 року, реєстраційний №9226448663 від 31 жовтня 2017 року протягом строків, визначених пунктом 57.1 статті 57 та пунктом 250.2 статті 250 Податкового кодексу України.

18 квітня 2019 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області були прийняті податкові повідомлення-рішення форми «Ш»:

№0079554308 про зобов'язання ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» сплатити штраф у розмірі 20% в сумі 72342,60 гривень за порушення строку сплати суми грошового зобов'язання надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини (а.с. 46, 63);

№0079534308 про зобов'язання ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» сплатити штраф у розмірі 20% в сумі 2163,47 гривень за порушення строку сплати суми грошового зобов'язання по орендній платі з юридичних осіб (а.с. 47, 64).

При ухваленні рішення суд виходив з наступних мотивів та керувався такими положеннями законодавства.

Статтею 67 Конституції України визначено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Податковий кодекс України (далі - ПК України) регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до підпункту 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 ПК України орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності це обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Грошове зобов'язання платника податків це сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання (підпункт 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 ПК України)

Згідно підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України податкове зобов'язання це сума коштів, яку платник податків […] повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством.

Підпунктом 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПК України встановлено, що плата за землю це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України визначено, що податковий борг це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк.

Згідно підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 ПК України платники податків зобов'язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені ПК України. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою (пункт 54.1 статті 54 ПК України).

Відповідно до пункту 57.1 статті 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

З приписами статті 240 ПК України платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання […] під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюється, зокрема, розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання).

Пунктом 249.1 статті 249 ПК України встановлено, що суми податку обчислюються за податковий (звітний) квартал платниками податку.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу. Платники податку складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПК України, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, зокрема, за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів (пункти 250.1 та 250.2 статті 250 ПК України).

Відповідно до статті 269 ПК України платниками плати за землю є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.

Відповідно до пункту 288.1 статті 288 ПК України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Платником орендної плати є орендар земельної ділянки (пункт 288.2 статті 288 ПК України).

Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, яка надана в оренду (пункт 288.3 статті 288 ПК України).

Пунктом 286.2 статті 286 ПК України визначено, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Згідно пункту 287.3 статті 287 ПК України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Судом встановлено, що позивачем були подані звітні податкові декларації екологічного податку за 2 та 3 квартали 2017 року, з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за землі державної або комунальної власності) за 2018 року, в яких останній самостійно визначив суми грошових зобов'язань з екологічного податку та орендної плати за землю. Узгоджені грошові зобов'язання були сплачені позивачем з порушенням встановлених Податковим кодексом України строків.

За приписами статей 111, 113, 116 ПК України за порушення законів з питань оподаткування або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, встановлюється фінансова відповідальність, яка застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені. У разі застосування контролюючими органами до платника податків штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, такому платнику податків надсилаються (вручаються) податкові повідомлення - рішення.

Відповідно до пункту 126.1 статті 126 ПК України у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання (крім випадків, передбачених пунктом 126.2 цієї статті) протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Спірні податкові повідомлення-рішення були прийняті на підставі Акту камеральної перевірки, яка мала місце 14 березня 2019 року.

Абзацом 2 підпункту 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 ПК України встановлено, що предметом камеральної перевірки також може бути […] своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.

За приписами абзацу другого пункту 76.3 статті 76 ПК України камеральна перевірка з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання проводиться з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 ПК України.

Згідно з пунктом 102.1 статті 102 ПК України контролюючий орган […] має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня […], що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації […].

Відповідач провів камеральну перевірку з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання з дотриманням строків давності, визначених статтею 102 ПК України.

Отже суд не бере до уваги аргументи позивача про незаконність камеральної перевірки та відсутність правових наслідків цієї перевірки.

Суд не приймає до уваги твердження позивача про те, що грошові зобов'язання з екологічного податку та орендної плати за землю були сплачені своєчасно з огляду на наступне.

Відповідно пункту 87.9 статті 87 ПК України у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов'язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків.

«Порядком ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2016 року за № 751/28881, передбачено ведення інтегрованої картки платника (далі - ІКП) - форма оперативного обліку податків, зборів, митних платежів до бюджетів та єдиного внеску, що ведеться за кожним видом платежу та включає перелік показників підсистем інформаційної системи органів ДФС, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та цільовими фондами.

Судом встановлено, що за даними ІКП ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська», що ведеться за платежем «орендна плата з юридичних осіб», в період з 29 серпня по 29 листопада 2018 року обліковувався податковий борг за даним платежем (а.с. 75-79).

За даними ІКП ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська», що ведеться за платежем «надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях), в період з 31 липня 2017 року по 19 лютого 2019 року обліковувався податковий борг за вказаним платежем (а.с. 66-67, 82-86, 90-91).

Отже, контролюючий орган правомірно зарахував кошти, які сплатив позивач за платіжними дорученнями №308 від 18.08.2017, №400 від 17.11.2017, №730 від 29.08.2018, №766 від 28.09.2018, 818 від 30.10.2018, №872 від 29.11.2018, №40 від 19.02.2019, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного позивачем (а.с. 31-33, 153-158).

Суд не приймає до уваги аргументи позивача про те, що він звільнений від відповідальності за неналежне виконання зобов'язань, зокрема, своєчасності сплати узгодженого грошового зобов'язання з підстав, визначених нормами Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», з огляду на наступне.

Указом Президента України від 14 квітня 2014 року №405/2014 введене в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо боротьби з терористичною загрозою і збереження територіальної цілісності України» та розпочате проведення Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

Тимчасові заходи для забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення визначає Закон України від 2 вересня 2014 року №1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» (далі - Закон №1669-VII).

Абзацом 2 статті 1 зазначеного Закону визначено, що територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року №405/2014.

08 червня 2016 року набув чинності Законом України від 17 травня 2016 року №1365-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування», яким стаття 6 Закону №1669-VII була викладена в наступній редакції: «Звільнити суб'єктів господарювання від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності в населених пунктах згідно з переліками, передбаченими частиною четвертою статті 4 цього Закону».

Згідно частини 4 статті 4 Закону №1669-VII, в редакції Закону України №1365-VIII, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджуються Кабінетом Міністрів України, який забезпечує своєчасну їх актуалізацію.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року №1085-р, в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1276-р, був затверджений «Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження» та «Перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення». Село Катеринівка, Костянтинівського району, Донецької області не включено у вказані Переліки.

На дату прийняття спірних податкових повідомлень-рішень Президентом України Указ про завершення проведення антитерористичної операції не приймався.

Таким чином, з позивач мав здійснювати оплату за користування земельною ділянкою, оскільки ця земельна ділянка розташована на території села Катеринівка і даний населений пункт не включений ані до «Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», ані до «Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення».

Суд не приймає до уваги посилання позивача на підпункт 38.2 пункту 38 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, як на підставу для звільнення від відповідальності за порушення строків сплати узгодженого грошового зобов'язання, з огляду на наступне.

Згідно підпункту 38.2 пункту 38 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення проведення операції Об'єднаних сил (ООС) для платників податків, місцезнаходженням (місцем проживання) яких станом на 14 квітня 2014 року була тимчасово окупована територія та/або територія населених пунктів на лінії зіткнення і які станом на 1 січня 2017 року не змінили своє місцезнаходження (місце проживання) із зазначених територій на іншу територію України зупиняється нарахування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені за несвоєчасне погашення визначених станом на 14 квітня 2014 року грошових зобов'язань.

Судом встановлено, що позивач був притягнутий до відповідальності у вигляді штрафу за затримку сплати суми грошового зобов'язання, яка була визначена станом на 27 липня 2017 року (а.с. 136-141), 31 жовтня 2017 року (а.с. 142-147), 13 лютого 2018 року (а.с. 159-163).

Отже, підпункт 38.2 пункту 38 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України не застосовується до спірних правовідносин.

З урахуванням наведеного та встановлених у справі обставин, суд дійшов висновку, що позовні вимоги не підлягають задоволенню в повному обсязі.

Зважаючи на відмову в задоволенні позовних вимог, судові витрати, понесені позивачем, відшкодуванню не підлягають (статті 139 КАС України).

Керуючись статтями 2, 5-10, 20, 22, 25, 47, 72-77, 90, 132, 139, 143, 241-246, 250, 251, 255, 295, 297, підпунктом 15.5 пункту 15 розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

в задоволенні адміністративного позову Публічного акціонерного товариства «Центральна збагачувальна фабрика «Дзержинська» (місцезнаходження: 85205, Донецька область, м. Дзержинськ, вул. Леніна, буд. 11; код ЄДРПОУ 00176495) до Головного управління ДПС у Донецькій області (місцезнаходження: 87500, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Італійська, буд.59; код ЄДРПОУ 43142826) про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення форма «Ш» №0079554308 від 18 квітня 2019 року на суму 72342 (сімдесят дві тисячі триста сорок дві) гривні 60 копійок та податкового повідомлення-рішення форма «Ш» №0079534308 від 18 квітня 2019 року на суму 2163 (дві тисячі сто шістдесят три) гривні 47 копійок відмовити повністю.

Рішення прийнято, складено та підписано в нарадчій кімнаті складом суду, який розглянув справу, його вступна та резолютивна частини проголошені в судовому засіданні 11 лютого 2020 року.

Повний текст рішення складений 21 лютого 2020 року.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення може бути подана до Донецького окружного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту рішення.

Суддя А.І. Циганенко