Справа № 524/714/20
Провадження 1-в/524/47/20
20.02.2020 року Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці в залі суду подання начальника Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає: АДРЕСА_1 ,
ОСОБА_3 раніше судимий:
-28.09.2009 року Автозаводським районним судом м. Кременчука за ч.1 ст. 186 КК України до покарання у виді 120 годин громадських робіт;
-06.12.2010 року Автозаводським районним судом м. Кременчука за ч.1 ст. 121, ч.2 ст. 186, ч.4 ст. 296 КК України до 6 років позбавлення волі. Звільнений 25.11.2014 року умовно-достроково на невідбутий строк 9 місяців 3 дні.
Після звільнення з місць позбавлення волі ОСОБА_3 на шлях виправлення не став та належних висновків не зробив, скоюючи адміністративні правопорушення за що притягався до адміністративної відповідальності.
Так, 18.09.2019 року був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 178 КУпАП та на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 грн.
20.09.2019 року ОСОБА_3 було зроблено попередження про те, якщо він не припинить порушувати громадський порядок, права інших громадян або вчиняти інші правопорушення, за ним буде встановлено адміністративний нагляд.
Однак, 18.09.2019 року ОСОБА_3 двічі вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ст.. 173 КУпАП, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності та нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 грн.
10.11.2019 року ОСОБА_3 було зроблено повторне попередження про те, якщо він не припинить порушувати громадський порядок, права інших громадян або вчиняти інші правопорушення, за ним буде встановлено адміністративний нагляд.
Таким чином, викладене свідчить, що після відбуття покарання ОСОБА_3 систематично порушує громадський спокій, не зважаючи на попередження органів внутрішніх справ, а тому є підстави для встановлення відносно нього адміністративного нагляду.
Начальник Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області, посилаючись на вказані обставини, просить встановити відносно ОСОБА_3 адміністративний нагляд.
Представник Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області - старший дільничний офіцер поліції ОСОБА_4 в судовому засіданні подання підтримав, посилаючись на вказані вище обставини.
ОСОБА_3 в судовому засіданні пояснив, що дійсно після звільнення з місць позбавлення так сталося, що він дійсно неодноразово скоював адміністративні правопорушення та притягався до адміністративної відповідальності. Він не заперечує, щоб відносно нього було встановлено адміністративний нагляд і обіцяє більше не скоювати адміністративні правопорушення.
Зважаючи на вказані вище обставини, суд вважає, що відносно ОСОБА_3 необхідно встановити адміністративний нагляд.
Керуючись ст. 3 п. "В" Закону України про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі, суд-
Встановити адміністративний нагляд відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає: АДРЕСА_1 строком 6 (шість) місяців.
Встановити відносно піднаглядного ОСОБА_3 наступні обмеження:
1. Заборонити перебування у місцях продажу алкогольних напоїв на розлив (барах, кафе, ресторанах м. Кременчука).
2. Зобов'язати реєструватися в органах національної поліції один рази на місяць у встановлені органами внутрішніх справ час та дні.
На постанову може бути подана апеляція до Полтавського Апеляційного суду протягом 7 діб.
Суддя: